Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lett negatív mind a...

Miért lett negatív mind a négy teszt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég nagy gondban vagyok. 16 vagyok, 14 éves korom óta kb. 33-35 napos ciklusaim vannak. A legutóbbi havim pont karácsonykor, 24-én volt. Még február eleje fele nem gyanítottam semmit, hiszen a barátommal mindig védekeztünk (pharmatex), keresztanyu ajánlotta, orvos ismerős jóváhagyta, hogy kb 100% védelem. Feb. 10-én csináltam az első tesztet (expect), rá 3 napra még egyet. Feb. 28 körül egy clearblue, márc. elején pedig mégegyet, annak a nevét sem tudom, mert kaptam... Mind a 4 negatív...

Ma voltam orvosnál, hogy valami nincs rendben, anyukám mondta menjek, nehogy cisztám legyen. Az orvos ehelyett megállapította, hogy 13 hetes terhes vagyok. Ez létezik?! Létezik az, hogy az orvos, aki gondolom, évtizedek óta ezt csinálja, elnézte?? Mondtam neki a teszteket, annyit köpött oda, hogy hibás volt mind a 4... Nagyon össze vagyok zavarodva!


2014. márc. 20. 19:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

ha megtalálod???

16 éves vagy, gőzöd nincs, mit mondj a szüleidnek, és nem tudod, hol a mai uh-leleted?

Eddig elhittem, már nem.

2014. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

emberek, ti mihez gratuláltok????

ez a kislány terhes lett!! felfogjátok??

az iskolát félbe kell hagynia, a szülei biztos, hogy nem lesznek elragadtatva, hogy a 16 éves lányuk gyermeket vár... pláne, hogy majd nekik kell gondoskodniuk a lányukrol is és a kicsiröl is!

sajnálom, hogy ez történt veled, remélem a szüleid a körülményekhez képest jol fogják fogadni a hirt.

2014. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen lehetett volna annyi eszed, hogy nem vársz ennyi időt, mielőtt orvoshoz mész... minek kellett négy teszt, majdnem egy hónap eltéréssel, miért nem mentél orvoshoz?

bár tartok tőle, ez a napi kamu, nekem is fura, hogy délután óta elkeverted a papírodat.

2014. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi lànyok, de senkinek nem tűnt még fel? 13 hetesen hogy lehetne petezsàk és embrió??? Ez kamu!
2014. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
remélem kamu..
2014. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Uh képen látta volna a babát is..
2014. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Ezt hogy érted, hogy nincs petezsák, embryo ilyenkor?? Ugye az orvos nem állíthat ki hamis leletet??? Vagy igen, azért, mert nem voltam neki szimpatikus?? Elég egy világi bunkó volt! Kértem, kapcsolja már be előttem a képernyőt, de mint aki meg sem hallotta... Vagy mert nem adtam neki pénzt? Annyira nem értek ezekhez az "etikettekhez"... De ezt akkor sem teheti, ezért fel is jelenthetem, nem? Meg egy komplett leletet meghamisítani?! Nem akarom ezt elhinni... De mi az a 4 negatív teszt akkor?? A kamuzás helyett inkább ebben segítenétek...!

Nagyon beleéltem magam a dologba... Anyuméknak is elmondtam... Anyu elég korrektül fogadta, apám viszont nagyon kiakadt... Most ha azt mondom nekik, mégse vagyok terhes, mit szólnak? Itt hazudgálok nekik poénból?? Pedig rohadtul nem vagyok poénos kedvemben...! A barátom is azóta tiszta ideg, mióta mondtam neki...

2014. márc. 20. 22:41
 18/34 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes, nem fogja odaírni a doki, hogy terhes vagy. A leletet aláírja, lepecsételi, ha ezek után kiderül, hogy csak szívatott, neki az állásába kerülhet. Ez nem így működik, hogyha valaki nem szimpatikus, és nem akar babát, akkor poénból odaírja, hogy terhes, vagy valaki évek óta próbálkozik, sikerül neki, de nem szimpi az orvosnak, és azt hazudja neki, hogy nem terhes.
2014. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 Vilcsianyuja ***** válasza:
A válaszoló nem arra gondolt, hogy egyáltalán nem látott semmit a doki, aztán jól kiszúrt veled, hogy azt hidd, terhes vagy, hanem arra gondolt, hogy kitalált történetet tálalsz, anélkül, hogy pontosan utánanéztél volna a dolgoknak, mert ilyenkor már általában magzatnak szokták hívni a babát, és petezsákot se szoktak ilyenkor nézni. Mert hogy ilyenkor már túlvan a a kismama az első genetikai ultrahangon, ahol mindent néznek már, pont ezeket nem. De lehet, hogy neked a doki a terhesség megállapításakor szokásos dolgokat nézte csak. Szólt, hogy menj védőnőhöz? Mert az a genetikai ultrahang ugyancsak sürgős lenne.
2014. márc. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.. Előkerestem a papírt, amit lényegesnek gondolok:

Bv: Kp.tág vagina. Portio folytatásában jókora nőiökölnyi grav.tap.uterus afv-ban. Mko. szabad környezet.

Emlők-axillák: fiz.neg.

Uh: uterusban ép szélű petezsákban egy élő embryo látható. CRL: 83,1 mm BPD: 21,9 mm

Dg: Grav. s. 13 hét 2 nap.

Amúgy elég nagy patália van itthon..

2014. márc. 21. 08:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!