Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt héten hétfőn-kedden...

Múlt héten hétfőn-kedden lázas, náthás voltam, semicilint, rubobent szedtem. Együtt voltunk a párommal, de nem gondoltam rá, hogy teherbeeshetek. Lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés

Mármint a gyógyszerektől?

Azért nem gondoltam, hogy terhes lehetek, mert már nagyon sokszor csalódnom kellett.

Visszagondolva, november 14-én kezdődött a mensim, és rá két héttel voltunk együtt, tehát akár lehetne is. Már 5 napja késik, de félek csak a múlt heti betegség miatt. Nincsenek tüneteim, amik lehetnének a betegség rovására írtam (szédülés, mellkas-mell fájás, gyakori pisilések). Pénteken és szombaton, amikor meg kellett volna jönnie, barnáztam egy picit, és sok volt a hüvelyi váladékom, azóta elmúlt.

Tegnap vettem tesztet, qupidot, de félek megcsinálni. Ma akartam, de annyira félek, hogy negatív, vagy ha pozitív akkor is el kell vetessem a gyógyszerek miatt. Mit gondoltok? Lehet baba? És lehet valami baja?


2009. dec. 15. 11:34
 1/10 A kérdező kommentje:
*rubofent
2009. dec. 15. 11:34
 2/10 anonim válasza:
szerintem mindenképp csináld meg a tesztet végülis ha negatív lesz a teszt akkor kicsit megnyugodhatsz a te részedről ,hogy akkor a babát nem bántja a gyógyszer,de ha meg pozitív lesz akkor meg legyél boldog mert az én véleményem szerint a babát ezek a gyógyszerek nem bántják ezek nem olyan erős gyógyszerek szóval ha terhes vagy se kell elmenni abortuszra mert szerintem biztos ,hogy nincs semmi baj a babának,hát így is van sok anyuka aki terhesen beteg lesz és szednek gyógyszert,és semmi bajuk!!Nyugi és bátran csináld meg a tesztet!!!
2009. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
beágyazódás után két héttel NINCS kémiai kapcsolat még a baba meg a mama között. Meg előbb jó lenne, ha tesztelnél, nem stresszelnél!:)
2009. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmi baja sem lesz a gyógyszerektől. Nyugodtan tesztelj, és örülj, ha pozi, nem lesz gond. A múlt hetei betegség már régen volt, nem hiszem, hogy befolyásolná a mensit. Pisild le azt a tesztet:)

Szorítok!

2009. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok ideges, bármilyen meglepő. Foglalkoztat ez a kérdés, de szinte elhesegetem a gondolatot, mondván úgy sem lehetek terhes. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2009. dec. 15. 11:51
 6/10 anonim válasza:
Azért ird meg,hogy pozitív lett vagy negatív de én drukkolok!!!
2009. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

11:48-nál a pont.


A fogantatás utáni első két hétben nins kapcsolat a baba és a mama szervezete között. Ha drogoztál, részegeskedtél volna, az se jutott volna el a babához. A másik meg, hogy a többezer gyógyszer közül csak 41 okoz magzati fejlődési rendellenességet, a Rubophen és a Semicillin nincs köztük.


Nyugodj meg, és ha baba, élvezd nyugodtan, nem kell elvetetned. :-) A gyógyszerek miatt semmiképp.

2009. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked ! Szerintem ezek nem olyan eros gyogyszerek. Nekem nem volt szerencsém minden osszejott eros antibiotikumot szedtem mikor kiderult terhes vagyok osszetort minden bennem nincs az a muszer nincs az az orvos aki meg tudta volna nekunk mondani mit okozott a kicsi szervezetében. Kozel 2 éve probálkoztunk a babával és pont akkor sikerult mikor épp nem számítottunk rá és a leheto legrosszabbkor. 2 hete volt abortuszom most jól vagyok és bizakodva nézek a jovobe. És tudom és ebbe biztos vagyok hamarosan újra sikerul és egészséges gyonyoru kisbabám fog szuletni ! Sok szerencsét kívánok és persze majd ír meg mi lett a teszt eredménye!
2009. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom kedves utolsó válaszoló. Holnap lehet tesztelek.
2009. dec. 15. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél már? Mi lett?
2009. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!