Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti mellé ha nem szedek...

Closti mellé ha nem szedek mást attól még teherbeeshetek? Mindenki szed mellé valamit?

Figyelt kérdés

Pl duphastont vagy amit ilyenkor szoktak,a sikeres beágyazódás érdekében.Szóval összejöhet csak clostival?Ez a második clostis honapom a menses második napjátol szedem 5napig napi 2szemet.

Köszi


2010. dec. 30. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, velem sem szedetnek semmit, és Hozzád hasonlóan 2. hónapom és 2X1-el szedem.
2010. dec. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Sok sikert kivánok neked!És ti mióta probálkoztok?Köszi
2010. dec. 30. 07:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Én szedtem Duphastont és nem lett baba.

Most az első gyógyszer mentes hónapban a tünetek szerint 2x volt PÉ és várom a jövőhetet hogy teszteljek.


Hidd el az orvosod tudja mit csinál ;)


Drukkolok neked nagyon!

2010. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi neked is és sok sikert remélem pozitivat tesztelsz:)

Amugy nyáron sajnos volt egy missed abom ,11hetesen megállt a szive:(((

Soha nem tudom magamat rajta tultenni..

2010. dec. 30. 08:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt gy terhességem ami 7hetesen ment el,utána a fiammal Utrogestánt kaptam,miután látszott már UH-n.Majd most nyáron szintén egy elhalt terhességem volt(nem kaptam utrot).Utána jött a closti és a duph. semmi....Most meg gyógyszer nélkül várom h mi lesz.

Ma megyek uj orvoshoz.

Nekem a vetélések feldolgozásában az segített,hogy arra gondoltam,inkább egy korai vetélés,mint egy halva szülés vagy hogy megszületik és pár napot él....mert valami baj úgyis van korai vetéléseknél ami miatt nem marad életben.


Egy ismerősöm úgy fogalmazott,hogy ők olyan angyalkák akik tanítanak valamit ezáltal nekünk és nekik szenvedés lenne újra emberi testben élni,hagyni kell őket elmenni és engedni,hogy fentről segítsenek továbbra is.


A második voltam.

2010. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jaj nagyon sajnálom hogy veled kétszer is megtörtént:(megkönnyeztem azt a kis idézetet..jaj istenem de nehéz ez
2010. dec. 30. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Megint én a második.


Nekem egy kineziológus is sokat segített a feldolgozásban,elengedésben.Ha gondolod olvass utána neten.

Apu elvesztését is csak ugy tudtam feldolgozni...6hónapos terhes voltam mikor ő elment közülünk.


Kitartást és erőt neked is! És +++++++++teszteket!

2010. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! első vagyok. én észrvettem magamon h vmi nincs rendben, így jöttek rá h nincs peteérésem. Most kezdtem gyógyszert szedni. Eddig se mindig védekeztünk mégse lettem terhes. Majd jövőre élesben. :)
2010. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi és sok sikert!
2011. jan. 3. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!