Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegytet kellett szednem...

Clostilbegytet kellett szednem 5 napig. Lehetséges, hogy előbbre hozza az ovulációt?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a ciklusom 10. napján, tegnap az ovu tesztem majdnem full volt. Este a férjem szeretett volna együtt lenni velem, de én kértem hogy inkább másnap(spermaszám miatt), mikor megkapom a tüszőrepesztő injekciót.

Erre ma reggel egy tizedet ugrott a hőm. Teljesen magam alatt vagyok, hogy lekéstük. Máskor a 13.-14. napon szokott ovu lenni.

Ma délután kell visszamennem az orvoshoz, de addig tiszta ideg vagyok. A hőm is sokkal magasabb az átlagnál, gondolom a Clostitól.

Hasonló cipőben járt-e valaki? Légyszi írjatok!


2009. dec. 15. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is szedtem, addig 15-17. nap volt az ovum, de ettől a 14. nap lett. Tegnap a dokim azt mondta, hogy ez a closty hatása. Ne idegeskedj, nem bizti hogy lekéstétek, majd a dokinál kiderül. Addig is nyugi:) Szorítok!

2009. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van görbéd? Én is clostyt szedek,és ma vagyok a 9.napon. Az én görbém ilyen lett tőlle:

[link] Szintén ma mgyek dokihoz,hogy megnézze,hogy mi a helyzet.

2009. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Köszönöm, hogy válaszoltatok, kicsit megnyugodtam.


[link]


Kicsit szurkál bal oldalt a petefészkemnél, remélem még nem volt ovu. De majd délután kiderül.


Kedves második, írj majd, hogy mi volt a dokinál.

2009. dec. 15. 11:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, megnéztem a görbéd,szerintem még nem vagytok lekésve semmiről. Egy tized nem a világ,nézd meg az én görbém is volt,hogy felugrott. Ha tegnap nagyon erősen pozitív volt az ovu teszt,akkor vagy ma vagy holnap lesz negatív újra és akkor lesz pé-d. Majd írj,hogy mit mondott a doki,én is fogok:) Amugy nekem 2 hónapja bromocriptint is kell szednem,de azt állandóan.
2009. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Mi volt tegnap a dokinál? Nálam egy domináns tüsző van,ami 14 mm-es volt és még volt egy pár,amik között még volt egy 12mm-es, a többit nem mérték.
2009. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia.

Nálam egy 10 mm és egy 8 mm-es tüszőt látott a doki. A nyálkahártyám csak 3 mm ami nagyon vékony, ezért Duphastont írt fel.

Te kell szedned a Duphastont? Kicsit gondban vagyok vele, mert a naptáramba a ciklusom 15. napját jelölte be, amikor kell kezdenem szedni, de a receptre a 12. napot írta. Nem tudom, hogy akkor most melyik naptól kell szednem.

Mekkora volt a nyálkahártyád?

2009. dec. 16. 12:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Én duphaston helyett ultrogaston szedek,úgy tudom ugyan az a hatásuk. Én már múlt hónapban is szedtem a 17.naptól a 26.-ig,és most is majd úgy kell. A nyálkahártyára sajnos nem figyelmet oda,annyira az érdekelt,hogy mekkorák a tüszők:D Azt tudom,hogy viszont a sárgatest most végre jó,mert eddig kevés volt. Én bomocriptint szedek 2 hónapja,pluszba ultrot majd most másodszo és ez volt az első clostys hónapom.
2009. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem is ez az első Clostis hónapom, remélem mindkettőnknek segít :) Neked már szép nagyok kezdenek lenni a tüszők.

Ti mióta próbálkoztok? Mi fél éve várunk a babára.

Májusban a doki talált nálam egy cystát, ami nem akart felszívódni. Azt mondta, lehet emiatt nem jön a baba és januárban műteni kell.

Tegnap nagy meglepetésünkre már nem volt ott, felszívódott :)

Remélem, hogy minden rendben lesz és együtt örülhetünk majd a + teszttel a kezünkben.

2009. dec. 16. 14:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ez már a 13.hónap,úgyhogy nagyon itt lenen az ideje,hogy jöjjön a baba:)Szurkolok mind a kettőnknek,majd írj,hogy mi újság. Ebben a hónapban már én is ovu tesztezek,hogy biztosra menjünk:)
2009. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!