Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van most valaki itt, aki a...

Van most valaki itt, aki a clostilbegytet szed?

Figyelt kérdés
Hanyadik kúrád?Hogyan szeded?Mikorra nem várod?
2011. jún. 28. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Első kúrám, napi 2 x 1/2 szemet szedek.

Július 22.ére nem várom elvileg.

Az orvos utasítása szerint a 12.cnig nem lehetünk együtt, utána pedig naponta :)


Neked?

2011. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem is az első kúrám.2x1szemet szedtem múlthét h-p a ciklus 7.napjától.Ma a 15.napon vok,szerdától szombatig várható doki szerint a peteérésem a héten.Miért nem lehettek együtt a ciklus első felében?
2011. jún. 28. 08:20
 3/9 A kérdező kommentje:
kb 35napos a ciklusom,de így nem tudom,h hogy alakul.Dokid néz UHn?
2011. jún. 28. 08:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 31 naposak a ciklusaim.

Gondolom azért, hogy jó sok katonái legyenek addigra :)

Vagy nem tudom.

2011. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
JA és egyenlőre nem néz uh-n.
2011. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Neked volt előtte kivizsgálás vagy ilyesmi?mióta vártok a babóra?

Remélem,h hamarosan összejön mindkettőnknek:)

2011. jún. 28. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Voltam kivizsgáláson igen,és sajnos már 3 éve vájuk a mi kis csodánkat.

Ti?

2011. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem rásegítésre adta a dokim.Holnap lesz 11hónapos a kisfiam és szeretnénk kis tesót mire 2éves lesz.Novemberig jó lenne,ha sikerülne.Most 4.hónapja próbálkozunk.Ha nem sikerül,akkor megyek dolgozni és nem tudni,hogy mikor lesz rá lehetőség,hogy újra nekivágjunk.

Sajnálom,hogy ennyi ideje vártok a Picurra.Kívánom,h a closti segítsen.Annyi jót olvastam róla.Ha csak peteérés hiánya a gond,akkor akár már az első hónapban hatásos.

2011. jún. 28. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:

A 14:44-esnek szeretnék írni.

Nem tudom, hogy milyen kivizsgáláson voltál, de én is évek óta csak vártam, túl vagyok kétszer két Closty kúrán, több nem kellemes vizsgálaton, műtéten és az alap nőgyógyászom, akit azóta már rég lecseréltem, még halkan sem említette meg a Kaálit. Megelégeltem a várakozást és az infóhiányt. Dokit váltottam és bejelentkeztem a Kaáliba. Télre talán lehet baba.

Elment 3 évem a semmire és aug.-ban leszek 29 éves. Szerintem ne várj túl sokáig.

2011. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!