Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos csajok! Szerintetek...

Lombikos csajok! Szerintetek sikerült?

Figyelt kérdés

2 blasztocysztát ültettek vissza 14 napja.

Nincs vérzésem csak a mellem fáj,de nagyon.

Tesztet nem mertem csinálni.Holnap megyek dokihoz.


2014. márc. 10. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt ebből nem lehet tudni. Kéne egy tesztet csinálni vagy még jobb, ha vérvételre mész.
2014. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alapján sikerült! Persze ez csak tipp! Csinálj már egy tesztet! :) Én ma vagyok ET+4 napon. :)
2014. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én tuti már tesztelnék
2014. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A dokim azt mondta,ne teszteljek,mert nem megbízható.

Alig bírom mar idegekkel.

2014. márc. 10. 10:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nekem is volt lombikos rokonom,és őneki nem mondtak ilyet!tesztelt mindkétszer,és jol mutatta!masodjara sikerült!

Amugy nem ertem,az megbízhatóbb,hogy 1tünet alapjan mások véleményét kérdezed?

Nekem egyik gyermekemmel sem volt semmilyen tünetem ennyi idő elteltével,meg akkor sem mikor ikreket vártam!legkorabban az 5.-6.hettol!

Drukkolok,hogy neked ez a tünet jót jelentsen.

2014. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem megbízhatóbb,de nem pont a kioktatásra van szükségem

Mások tapasztalatai miatt vagyok itt

2014. márc. 10. 11:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem oktattalak ki,és valaszoltam is neked!

Mellfajdalom alapjan lehetetlen megmondani,hogy sikerult e neked,konkretan a kerdesedre valaszolva!

Ha maskor nem szokott verzes elott akkorjelenthet jot is,de meg is trefalhat a szervezeted,es akkor sokkal rosszabb biztatni...

3embernek van a kornyezetemben lombikbabaja,es mindegyikuk a tesztbol tudta meg,hogy sikerult.tunetuk nem volt semmi!

2014. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia, mi lett? Remélem öröm. :)


A teszttel kapcsolatban meg jó tanács volt, hogy ne csinálj. Én eredményhirdetés utáni nap, reggel (mikor már biztos volt a siker) teszteltem full negatívat. Ennyit a tesztekről.

2014. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív lett,de köszönöm a drukkot és a gondolatpt.:-(((((
2014. márc. 19. 09:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. :( Sírj egy nagyot, aztán mélylevegő, és újult erővel jöhet a következő. Őszintén kívánok minden jót!
2014. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!