Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt még olyan lombikos,...

Van itt még olyan lombikos, akinek mindig nagyon sok, nagyon jó embriója lett, szép vastag nyálkahártyája és mégse sikerült vagy csak sokára?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Igazából én ilyen vagyok szerintem...

Volt két sikertelen lombikom,most van folyamatban a harmadik,holnap lesz a beültetés.

Mindig ilyen 10 körüli petesejtet szívtak le,most 13 lett,ebből olyan 7-8 megtermékenyült,3-at visszakértünk,bár fagyasztásra nem maradt...a mostanit még nem tudom,bár most 2őt kérünk vissza.

Nyálkahártyám mindig rendben volt,sosem volt ciszta,jól reagáltam a szurikra,nem kellett pluszban stimuláni...a doki is mindig nagyon elégedett volt,aztán a teszt sajna negatív lett,kétszer már...igazából ő sem értette miért,ahogy mi sem...

Sosem volt még pozitív a tesztem,tehát gyakorlatilag el sem indult a dolog...sajnos...

Na de majd most!!!

Igazából minden ugyanaz,mármint a stimulációban,de közben voltam immunológusnál,ő javasolta az Aspirin protect szedését,ami javítja a méh vérellátását,segíthet a beágyazódásban...nagy reményeim vannak,majd kiderül....

És Veled mi a helyzet,hol tartasz most?

2012. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, nekem 8 lombikom volt, ebből csak 2x lettem terhes, 1x sajnos méhen kívül. Nekem is mindig 8-9 petesejtem lett, amik szépen meg is termékenyültek, fagyasztani is tudtak mindig, nyálkahártyám 11-16mm és mégse :( A dokim is nagy reményekkel vágott bele..
2012. dec. 14. 21:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked, remélem, jó hírekkel szolgálsz majd :)
2012. dec. 14. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
tudod már az eredményt?
2012. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lett kisbabád?
2021. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!