Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másodikán volt ovum. Ma egy...

Másodikán volt ovum. Ma egy éles fájdalmat éreztem . Beágyazódás lehet? Az első terhességemnél is megéreztem, nem volt pecsételés hozzá. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár lehet, akár nem.... Én mindig éreztem ilyet mégsem lett belőle soha baba... eddig még. Elhiheted, hogy figyelek minden apró kis jelre 6 év sikertelen próbálkozás után....
2014. márc. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia, itt azt írják általában, hogy 6 nap alatt nem ágyazódik be, de szívből kívánom, hogy sikerüljön mindenkinek, aki szeretne babát! Mikorr nem várod: 13.16?

Majd írd meg, mi let az eredmény. Ha az elsőnél is érezteél ilyen első nyilallást, és már meg is van a baba pecsételő vérzés nélkül, akor nagyon remélem :)

2014. márc. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
első:kívánom, hogy mihamarabb összejöjjön.kivizsgáláson voltatok már?? mindenképp írok ha van fejlemény.nagyon fáj a cicim.
2014. márc. 9. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én is így jártam, hogy egy héttel ovu után többször éles fájdalmat éreztem, meg nyilallgatott, de vérzés nem volt. A nem várt napon pozitívat teszteltem, szóval szorítok, hogy nálad is ez legyen!
2014. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már meddőségi kezelésre járunk június óta. Túl vagyok már ezer orvosi vizsálaton, műtéten, 3 inszemináción, és időpontunk van lombikra áprilisra. És 3 napja teszteltem pozitívat... :) És nagyon-nagyon-nagyon aggódom minden miatt....

Kívánom, hogy az az éles fájdalom, amit éreztél, az baba legyen.

Nekem most a pé utáni 11. napon volt egy pár csepp barnázásom, mindjárt megjön érzésem, azt hittem meg is jön, sírtam is. Aztán szerdán gondoltam tesztelek, mert nagyon szarul éreztem magam, meg a méhem környékén én is éles fájdalmat éreztem. És nagyon-nagyon-nagyon halványan, de ott volt a csík. Azóta már nagyon szépen erősödik.


Szorítok neked.

2014. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jujjj gratulálok ezt jó hallani.minden rendben lesz ne idegeskedj, csak pozitívan!:) remélem nálunk is babóca lesz.bár azért félek , de a legjobban egy kicsit szeretnék.Boldog babavárást:)
2014. márc. 9. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!