Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nektek az első menstruáció...

Nektek az első menstruáció után mennyire jött meg a második? (Ha az elsőnél csak barna pecsételés volt. Semmi vér)

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem először elég macerásan, volt, hogy 1,5 hónap telt el a kettő között, beletelt pár hónapba míg beállt rendesen.
2013. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2013. aug. 15. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Először nekem is barna pecsételés volt, de kétszer. Először csak egy picike folt. Kb 1 hónap múlva volt mégegyszer ilyen barna pecsételés, rá másfél napra megjött. Akkor 12 voltam. Utána viszonylag hamar rendeződött.
2013. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első és a második között 4 hónap telt el
2013. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A válaszod!
2013. aug. 18. 21:03
 6/7 anonim válasza:
Nekem először rendesen megjött, utána egyből beállt rendszeresre, szerencsés voltam :) 12 éves voltam akkor.
2013. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Akkor te télleg szerencsés vagy!Nekem majd elválik hogy lesz.;;)
2013. aug. 21. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!