Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrég teszteltem pozitívat,...

Nemrég teszteltem pozitívat, akkor ezek szerint kb 4 hetes lehetek. Most mondjam meg a szüleimnek, vagy várjak amíg a doki is megerősíti a picurt, és már szívhangja is lesz?

Figyelt kérdés
Nem akarom azt, hogy ne adj Isten valami probléma legyen, de szeretném elmondani a jóhírt, de félek is tőle. Segítsetek mit tegyek?
2009. dec. 13. 13:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
de ráér újévre is, teljesen mindegy az időpont, minden percből ünnepet csinál, ha baba várható a családba:)
2009. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Olyan kedveseket írtok, nagyon szépen köszönöm Mindenkinek! Ez az első babánk, és szeretném ha minden egyes pillanatát megoszthatnám az én kicsi családommal. Karácsonyra igazán jó ajándék lenne számukra az első kisunoka. :)
2009. dec. 13. 14:09
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan elmondhatod. Ha valami baj történne, de nem fog, az ugyanolyan sokk a családnak ha előtte nem is tudott a terhességről.

Bár karácsonyig én is várnék és valamilyen csomag vagy levélke formájában közölném. Igazi meglepetés lenne.

2009. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
hát, mi elmondtuk a 6. héten, aztán a 12. héten elvetéltem. Nem babonaság kérdése, de nagyon ciki volt az egész helyzet, főleg anyósomnál, aki még meg is siratta. Anyukám nyugtatott, így könnyen túl lettem volna rajta, de maga a tény, hogy én nem mondtam senkinek, mégis az egész család erről pletyózott a hátam mögött, sokkal sz@rabb érzés egy elkapkodott örömhír-bejelentés miatt. A baba úgysem siet sehova, nem értem, miért kell kapkodni azzal, hogy világgá kürtöljétek. Így is bőven lesz időtök elmondani.
2009. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes voltam,mikor elmondtam a családnak.Egyszerűen nem bírtam ki,annyira boldog voltam.És nem gondoltam arra,hogy mi lesz,ha valami rossz történik.Nem történhet és kész.Én a helyedben elmondanám karácsonyra.Ja,és gratulálok,életed egyik legcsodálatosabb időszaka érkezik!Élvezd ki,nagyon gyorsan eltelik!
2009. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia


Elsősorban gartulálok a pozi teszthez! Én várnák de nem babonából vagy valami más hülyeségből hanem csak azért mert biztosra mennék mert ha már ott a papír hogy sikerült sokkal boldogabban mondanám el. Mondjuk anyumnak a tesztet is elmondanám de másnak nem. De ez én vagyok:-). Szerintem nagyon szép karácsonyi ajándék lenne.:-)

Örömteli baba várást kivánok

2009. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
En is 6 hetes vagyok de meg csak a ferjem tudja.Voltam mar dokinal lattuk is a kis pottyot,de en majd csak karacsonykor mondom el.Mi nem szamitottunk a babara,nekem is meglepetes volt,hat me majd nekik...
2009. dec. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia

Elsőre mi úgy gondoltuk, hogy nem mondjuk el, majd adja magát mikor jön el az ideje. De sajnos velünk nem kegyes a sors, volt már olyan is, hogy a párom a kórház folyosójáról telefonálta körbe a családot, hogy mi történt. De még ezek után is kisértem a sorsot és nem mondanám el, nem kell, hogy mindenki aggódjon.

Egyébként én anyukámnak az elsőt egyből elmondtam, de persze titoktartást fogadtattam vele. Én a helyedbe a dokiig mindenképp várnék.

Gratula!!

2009. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!