Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már lassan egy éve próbálkozun...

Már lassan egy éve próbálkozunk, elvileg mind2nknél rendben van minden. Van pé, a páromnál is minden ok. Miért nem sikerül teherbeesnem?

Figyelt kérdés
Akkor mégis miért nem jön össze? Nem iszunk, nem dohányzunk, vitaminokat szedünk, átlegosan 2-3naponta szeretkezünk (nem muszájból, nagyon jó vele a szex is) és mégsem sikerül. Nagyon kivagyok, már nem is bízom abban, hogy összejöhet. A környezetemben mindenkinek van már babája, a legtöbb barátnőm már a 2.-kat várja... Mit tegyek? Úgy el vagyok keseredve! :-((((
2008. júl. 22. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első terhességem 1 évre rá jött össze CLOSTY-val, de sajnos elhat a magzat. Megjött a mensim és a következő hónapban már nem, pedig abban a hónapban csak EGYSZER VOLTUNK EGYÜTT. Kitartás. Próbáld meg a hőmérős módszer és az ovu tesztet egyszerre.
2008. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lelki okokbol is lehet a problémád én is igy voltam vele:( ideges voltam és sokat gondoltam rá hogy jo lenne már egy babo,nehezen de sikerült megnyugodnom és állandóan tereltem a gondolataimat.Mikor együtt vagytok is feledd el a vágyad és egy kis szokatlan sem ártana amit nagyon szeretnél az ágyban,hidd el csodákra képes:)ja igen mi 5 évig küzdöttünk a kislányunkért.csak akkor estem teherbe mikor láttuk azt hogy kiköltözhetünk a házunkba:)A lényeg fel a fejjel és élj egy kicsit feledkezz meg egy kis időre mit szeretnél és biztos sikerülni fog:)ne gonolj mindig rá!!!!!
2008. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is igy voltam mint Te. Nagyon akartam már egy kisbabát.Annyira akartam, hogy több egymást követő hónapban is szédültem és hányingerem is volt, és teljesen beleéltem magam, hogy terhes vagyok. Rá kellett jönnöm, hogy görcsösen akarom amit nem szabad. Elhatároztam magam, hogy nem görcsölök tovább és 2 hónapra rá sikerült teherbe esnem. El fog jönni Nálad is ez a pillanat, amikor másképp kezdesz el gondolkodni. Na akkor fog sikerülni. Nagyon drukkolok!!!!
2008. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!