Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még van 1 hetem a "nem vártig"...

Még van 1 hetem a "nem vártig", de tegnaptól a bal mellem rettenetesen fáj és a jobb mellbimbóm pedig nagyon érzékeny. Ez mitől lehet? Peteérés vagy netán más?

Figyelt kérdés
a hangulatom fura mód eléggé megváltozott, idegesebb vagyok mint szoktam lenni! akinek volt már ilyen tapasztalata kérem irjon!
2008. júl. 22. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
HA 1 heted van a nem vártig, akkor a peteérésen már túl kell, h legyél.
2008. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy vagyok. PÉ már nem valószínű, inkább beágyazódás lehet, szerintem. Nekem ma nem kellene megjönnie. Eddig csak 3. nap barnázás, mellfájdalom, szédülés, hányinger. Ma reggel sajnos negatívat teszteltem. Nincs más, csak a hosszú várakozás... De remélem mindkettőnknek baba van a dologban! :)
2008. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is remélem...:) köszi Nektek..
2008. júl. 22. 10:37
 4/4 anonim ***** válasza:
ha 1 hét van a mensidig, akkor ez igazából semmi.Elmondom miért:nekem amikor pé van utánna másnaptól egészen a mensi napjáig fáj a cicim.Hol az egész, hol meg csak nagyon érzékeny a bimbóm.Nálam ez minden ciklusban így van.
2008. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!