Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan, hogy negatívak a...

Lehet olyan, hogy negatívak a tesztjeim, mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nekem olyan tüneteim vannak, mintha babás lennék, ma barnáztam, holnap nem kellene megjönnie. De... eddig még soha nem volt másfél napig barnázás. Holnap kiderül. Olvastam itt, hogy az is számít, hogy kevesebb a vérzés mennyisége, ha mégis megjönne. Bármi lesz, 1 hét múlva dokihoz megyek.
2008. júl. 21. 20:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem i shamar tesztelsz...még meg sem jött...biztos utálni fogtok ezért a hsz ért, de nekemm mindíg ilyen tüneteim vannak mensi előtt....és mindíg reménykedem is, aztán megjön...azért drukkolok...
2008. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
1. válaszoló! A tüneteim megvannak, sőt, a másik mellem is fáj, mintha egész éjszaka rajta feküdtem volna, és reggel elájultam. Még ma is csak barna egy pici vérzéssel, ha lehet annak mondani 1-2 cseppet...
2008. júl. 22. 20:45
 13/13 anonim ***** válasza:

DOKI! tényleg nem riogatni akarlak, de ájulás, barnázás, vérezgetés méhenkívüli terhesség jele is lehet!

Ne parázz, csak menj dokihoz, akkor baj nem lehet!

Ha baba,és jó helyen van, akkor sem jó a pár csepp vér sem! Irány a doki, hogy megnyugodj!

2008. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!