Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan, hogy negatívak a...

Lehet olyan, hogy negatívak a tesztjeim, mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nekem olyan tüneteim vannak, mintha babás lennék, ma barnáztam, holnap nem kellene megjönnie. De... eddig még soha nem volt másfél napig barnázás. Holnap kiderül. Olvastam itt, hogy az is számít, hogy kevesebb a vérzés mennyisége, ha mégis megjönne. Bármi lesz, 1 hét múlva dokihoz megyek.
2008. júl. 21. 20:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

A tüneteim: 5 napja fáj a mellem, fel van puffadva a hasam, Olyan erős szagokat érzek, amit más nem, és olyan dolgoktól lesz hányingerem,amit eddig simán elviseltem. Pl. ma az állatorvos rendelőjében nagyon rámjött...

Nekem mensi előtt kb. fél nappal szokott egy kis halvány barna lenni, aztán meg is jön. A ciklusaim 28 naposak. Valamiért úgy érzem, hogy most sikerül. megérzés... tegnap negatívat teszteltem, holnap reggel megint tesztelek.

2008. júl. 21. 21:00
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már van egy 8hós fiam.Amikor kimama voltam vele a 8héten csináltam tesztet és NEGATÍV lett! Sajnos nagyon nem megbízhatót vettem. De nálad szerintem bármi lehet! A tünetek megvannak,reméljük a megérzésed sem csal!

Ha gondolod írd meg mi lett a holnap reggeli tesztelés eredménye :)

2008. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a biztatást! Jó hallani, hogy vannak kivételek! Gratulálok a gyermekedhez! Reggel megírom ide, hogy mi lett!

2008. júl. 21. 21:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük :))

Én nagyon szurkolok érted! Várom a reggelt :)

2008. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm, aranyos vagy :)
2008. júl. 21. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szia a clearblue teszt nagyon jó, szerintem azt vegyél nekem már amensi előtt 5 nappal kimutatta a babucit, szorítok neked hogy holnap jó hírekkel szolgálj
2008. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok én is!Sajnos a nök nagy része hasonló cipöben jár.Szeretne de nehezen vagy egyáltalán nem esik teherbe.Ez már olyan mint egy "népbetegség"!!Amúgy az elsö terhességemnél (még nem tudtam h az vagyok)nekem is meg jött!Úgyhogy ha mégis véreznél ne leseredj el,lehet akár baba is!Reggel olvasom a választ!
2008. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert!!!Ági (31 hetes kismama):D
2008. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok biztatást, nagyon jól esik, tényleg! Ma reggel negatívat teszteltem, sajnos, de még mindig nem jött meg... 2 nap múlva megint tesztelek.
2008. júl. 22. 09:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Ó de sajnálom. Szerintem hamar tesztelsz. Esetleg menj dokihoz és akkor lehet látja már hogy a méhnyálkahártya megvan vastagodva és akkor lehet h tényleg babás vagy. Tünetek megvannak még?
2008. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!