Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mik voltak a korai...

Beus1990 kérdése:

Kinek mik voltak a korai terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5. héttől mindjárt meg fog jönni érzés, mellfeszülés, 6 héttől gyomorégés.
2014. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
már a nemvárt előtt gyakori pisi inger, a pozitív teszten már meg sem lepődtem (második baba, elsőnél nem volt ilyen, akkor puffadtam, de nagyon)
2014. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én hétvégére nem várom viszont tegnaptól barnásfolyásom van a mellbimbóm egy jó másfélhete fáj.Nem tudom hogy most ez baba vagy megfog jönni. Ha baba lenne örülnénk neki.
2014. febr. 26. 16:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Elsőnél nemvárt előtt elkezdett bizseregni a mellem, előtte nem csinálta sose. MÁsodikkal nemvárt előtt 1 héttel szagérzékenység, majd másnap émelygés is tárult hozzá.
2014. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak amik mensi előtt is, erős mellfeszülés. Az gyanus volt, hogy nem szűnt meg, még a mai napig is tart :) 24 hkm

Ja, és én az 5. héttől semmit nem tudtam enni a 14.ig, de akkor már teszteltem, és tudtam mitől! Sok sikert!

2014. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked meg boldog baba várást és gratulálok! :)
2014. febr. 26. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm, két évet vártunk rá, szóval nagyon nagyon boldog :)
2014. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi is szeretnénk már egy babót,de nem jött még össze viszont annyi tesztet vettem már mindig negativ lett. Úgy hogy most nem veszek csak ha nem jön meg hétvégén. Addig meg csak várni tudok,figyelni a jeleket és bizakodni.
2014. febr. 26. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ne is mondd, én is rengeteg tesztet ellőttem az utóbbi két évben. Már fix rendelő voltam a vaterán... Igazából ezt csak az érti meg, akinek évekig nem adatik meg. Remélem nektek nem kell ennyit várni, és összejön! :)
2014. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyenlöre csak reménykedni tudok,hamarosan itt a hétvëge és kiderül minden :)
2014. febr. 27. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!