Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. DPO és terhességi tünetek....

4. DPO és terhességi tünetek. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Megadtuk az esélyt a teherbe esésre, de szerintem korai még. Puffadás, apró görcsök, kívánósság, érzékenység (hisztirohamok :D), sokat járok pisilni és néha érzem a méhem. Mármint ha pl. hasra fekszem, olyan, mintha lenne ott egy kő. Tudom, hogy hülyén hangzik, de nem tudom jobban leírni.


Lehet attól, hogy egy hete elkezdtem femibiont szedni? Vagy csak beképzelem?

Mellette szól, hogy ugyanez volt az első terhességemnél is, de csak nem várt előtt pár nappal. Ellene, hogy lehet, hogy annyira szeretném, hogy csak beképzelem magamnak.



2014. jan. 24. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
4 nap alatt a megtermékenyített petesejt még el sem jut a méhedig, vagy maximum éppenhogy, de biztos nem ágyazódik be. A beágyazódás előtt semmit nem érezhetsz, addig ugyanis nincs hcg, márpedig a tüneteket (émelygés, kívánósság, stb) a hcg okozza. Valószínűleg csak nagyon szeretnéd. Legkorábban kb egy hét múlva érezhetsz valamit, esetleg néhány nap múlva, méhfeszülés, hasszurka utalhat beágyazódásra.
2014. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!