Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a korai terhesség jele?

Lehet a korai terhesség jele?

Figyelt kérdés
pár napja ovuláltam és azóta nem a megszokott a testem puffadt vagyok és szurkál az alhasam és egyáltalán nincs folyásom pedig máskor ilyenkor mindig van egy kis enyhe de most reggelente van kicsi de az is sűrű lehet ez a terhesség korai jele szerintetek?
2014. febr. 5. 16:46
 1/4 FKKTorp ***** válasza:
Nem tudom mennyi időt értesz pár napon, de elég korai lenne még bármilyen következtetést is levonni. Mert ha össze is jött, 10-14nqp mire beágyazódik és akkortól vannak inkább tüneteket, hiszen akkortól van konkrét kapcsolat a szervezettel.
2014. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még korai radűsul a kori terhességi tünetek megegyeznek a pre mens tünetekkel. Tehát nem lehet elöre tudni melyik miatt van. Persze nha lehet hallani olyan törénetet hogy valaki már ilyen korán érezte de nem ez az általános.
2014. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nekem 1 héttel a nem várt elott jelentkeztek tünetek, de 1-2 napnál nem tartottak tovább. Ami állandó volt a has szurkálas az mindennapos volt de az is csak időközönként!
2014. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én tökéletessen összekevertem..nekem a nagyon nem várt előtt 1 héttel (ha kicsit is, de) folyton görcsölt a hasam, puffadtam is, azt hittem mindig, h meg fog jönni...

de az ovuláció után még 7-10 nap a beágyazódás,max onnantól érezhetsz bármit is. ha akkor kezdesz el görcsölni, és még kb 4-5 napig nem jön meg, akkor valszleg nem csak premenstruációs tünet, hnem bambi! Puffadás viszont bármitől lehet.. és nem érdemes összekeverni a görcsökkel.. ami nem könnyű

(8 hetes)

2014. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!