Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai spontán vetélés (4-5...

Korai spontán vetélés (4-5 hetes terhesség) után mennyi idővel lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés

#vetélés #Korai spontán
2014. jan. 13. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia. nekem mindkét esetben 2-3 menzeszt mondott a doki hogy ennyit várjak. nekem volt műtét is, először nem indult be a vetélés, másodszor igen, de az orvos javaslata így is egy tisztító műtét volt.

de ez még orvostól is függ

az első műtétem után 2 ciklus várakozás után még 2-szer menstruáltam és terhes lettem. most megint ugyanezek a számok vannak, és most várom h ne jöjjön meg!!!!!!

2014. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ennyire korait a nagy többség észre se veszi, csak az, aki "nem várja" és folyamatosan tesztel. Ilyen biokémiai terhesség után nem hinném, hogy bármit is várni kéne.
2014. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem azt mondta az orvos,hogy probálkozhatunk a következő hónapban!
2014. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Roberta77 ***** válasza:
100%

"Vetélés missed ab" alkategória

Ott rengeteg választ találsz.

2014. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Rögtön utána a következő hónapban lehet próbálkozni, ha természetes úton "kiürült" a méhed! Legalábbis nálam így volt 1,5 évvel ezelőtt és a nődokim mondta.
2014. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
èn 2honapra rä ujra terhes lettem. 19+5hkm
2014. jan. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lányok! :) Bízom benne hogy az orvos mindent rendben talál majd (mármint a körülményekhez képet), és hamarosan újra próbálkozhatunk. Régóta várunk már egy babára.
2014. jan. 15. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!