Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 mm-es méhnyálkahártya a...

12 mm-es méhnyálkahártya a nem várt után 2 nappal, ez jó?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 09:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsó válaszolóval. Én sem értem a dokid, mit akart az UH-val? Mire ott látni bármit is, a teszt már nevetve pozitívat mutat. Vérvétel már egyértelműen kimutatná, és az is igaz, hogy az utro miatt az sem mérvadó, hogy késik.
2014. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És mi van ha tovább szedem és nem vagyok terhes? Mi bajom lehet tőle?
2014. febr. 25. 15:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem fog megjönni, vagy csak nagyon nagy késéssel, elöregszik nagyon a méhnyálkahártya és felboríthatja a hormonjaid. Miért kell utrot szedned?
2014. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
most van pozitív tesztetd vagy nincs? ha nincs nem kéne szedned az utrot. Azt hittem van teszted és azután kezdted el az utrot. Az gugy ok, igy nem ha a teszt nem pozitív.
2014. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
2 helyen is irtam,h negativ a teszt,az Utrot progeszteron hiány miatt kaptam és már a 17.naptól kezdve szedem,nem a negativ teszt után kezdtem.
2014. febr. 26. 06:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!