Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 mm-es méhnyálkahártya a...

12 mm-es méhnyálkahártya a nem várt után 2 nappal, ez jó?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen jó, de egyáltalán nem biztos hogy van baba, a teszt viszont nagy eséllyel már kimutatná.
2014. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az még nem mutatja sajnos,ma voltam dokinál és mintha lenne valami kis fekete pötty a méhemben,de ő is mondta,h ez még semmit nem jelent.
2014. febr. 25. 09:50
 3/15 anonim ***** válasza:
teszteltél? az orvos még nagyon korai volt. uh-on leghamarabb csak az 5. hét után láthat petezsákot az orvos de még ezt sem mindig.
2014. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom,de Utrot szedek és ő mondta,h menjek el ilyen hamar,azért mentem.
2014. febr. 25. 09:58
 5/15 A kérdező kommentje:
Teszteltem.
2014. febr. 25. 09:58
 6/15 anonim ***** válasza:
ja értem, akkor ezekszerint a test pozitív, akkor biztos van baba és természetes hogy nem látott semmit. pozitív teszt nincs HCG nélkül, és baba nélkül tehát tuti sikerült de természetes az orvos csak akkor jelentheti ki hogy élö terhesség ha jó helyen van és van szivhang.
2014. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Irtam ott,h a teszt sajnos még nem mutatja :) De a doki azt mondta,h az még nem baj.
2014. febr. 25. 10:04
 8/15 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló, én úgy vettem ki hogy a teszt negatív, nem mutatott semmit.

Próbálj esetleg egy másik tesztet. A mnyh jó. Drukkolok!

2014. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a drukkot is,remélem pénteken már többet tudok.
2014. febr. 25. 10:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél valszeg jóval vastagabb lenne már. Az utro miatt nem vált még le, sanszos nem fog megjönni míg abba nem hagyod. A dokid meg .... Na mindegy. Miért nem küldött el vérvételre abból egyből kiderülne, hogy nem vagy terhes és abba hagyhatnád az utrot.
2014. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!