Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után mikor jöhet a...

Szülés után mikor jöhet a következő baba?

Figyelt kérdés
Június 26-án szültem, de sajnos meghalt a kisfiam. Borzasztó érzés anyának lenni gyerek nélkül, ezért elhatároztuk, hogy amit lehet, újra belevágunk. Szülés után szerintetek mennyi időt kell feltétlenül kivárni a következő terhességig?
2008. júl. 21. 15:20
 1/7 anonim válasza:
11%
szerintem kb egy masfel ev mulva
2008. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is borzasztóan sajnálom a történteket. Hogy mennyit ajánlanak azt nem tudom, de nekem van egy ismerősöm akinek a két gyerekei között 11hónap van. Söt nem egy ahol egy év a korkülönbség. Ugyhogy szerintem a hatodik hét után, már próbálkozhattok. De szerintem kérdezz meg egy orvost is. Nagyon szorítok hogy minél hamarabb legyen egy szép egészséges kisbabád, az angyalkád mellé.
2008. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon sajnalom ami veletek tortent!A batyam es koztem 11honap van.En 30leszek,nem vagyunk betegesek,minden ok.Valoszinu a szervezetnek fel kell keszulnie egy ujabb babara,ha nem kerdeztel orvost kerdezd meg tole.De megertem hogy ide irsz,itt a tapasztalat beszel.Nagyon jo dontes ez reszetekrol,sok sikert kivanok nektek!
2008. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Orvosok szerint 1 évet várni kell,hogy regenerálódjon a szervezet!Te mindenképpen tartsd be ezt az időt,nehogy mégegyszer baj történhessen!Sok szerencsét és kitartást kívánok!
2008. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az orvos szerint 6 hónapot jó várni, de kíváncsi voltam mások véleményére is. Amúgy a kisfiamnak semmi rendellenessége nem volt, 60centivel és 3650grammal született, és végig minden a legnagyobb rendben volt vele is, velem is. Tehát nem azon múlt a dolog, hogy valamit ne tettem volna meg érte, vagy valami hiányzott volna neki...
2008. júl. 21. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni mit érezhetsz most!Nagyon sajnálom!Én úgy tudom,hogy 6 hét után lehet próbálkozni!
2008. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 6 hetet várjatok, aztán indulhat az összebújás-sorozat, hogy mihamarabb mensizz újra, és ha utána sikerül, akkor valószínűleg a tested is készen van már rá, -ez az én véleményem persze. Én hiszek a szervezet öngyógyításában.

Mihamarabbi kistesót a Nagy Angyalkának!

2008. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!