Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek rendszer...

Fogamzásgátlót szedek rendszeresen de egyszer volt egy enyhébb hasmenésem (kb fél óra után a gyogyó bevétele után) és félek hogy terhes lettem vagy valami. Ha igen kb egy hetes lennék vagy max 2. Ilyenkor van már valami jel?

Figyelt kérdés
Átlátszó folyásom van mint máskor is, néha fehéres jön de nagyon minimális a fehéres. A hasamat keménynek ézem picit, de nem fáj, a hátam fáj mostanában de lehet emelgetek a munkahelyemen és azért.
2009. dec. 10. 19:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmi okod izgulni. Ha a tabletta mégsem tudott felszívódni, akkor sincs semmi gond.Folyamatos szedés mellett nem kell ettől tartanod.Egy nap alatt nem fog megérni a pete, és megrepedni a tüsző.Ez kizárt!
2009. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megjött 22-én amire vártam, tehát ezek szerint nem okozott semmi gondod a hasmenés. :) Köszi a válaszaitokat!
2009. dec. 24. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!