Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek rendszer...

Fogamzásgátlót szedek rendszeresen de egyszer volt egy enyhébb hasmenésem (kb fél óra után a gyogyó bevétele után) és félek hogy terhes lettem vagy valami. Ha igen kb egy hetes lennék vagy max 2. Ilyenkor van már valami jel?

Figyelt kérdés
Átlátszó folyásom van mint máskor is, néha fehéres jön de nagyon minimális a fehéres. A hasamat keménynek ézem picit, de nem fáj, a hátam fáj mostanában de lehet emelgetek a munkahelyemen és azért.
2009. dec. 10. 19:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy nem most kezdtem el szedni hanem már több mint fél éve szedem rendszeresen.
2009. dec. 10. 19:57
 2/12 anonim ***** válasza:
ha csak egyszer fordult elő nem kell hogy aggodj a terhesség ténye miatt.
2009. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha már tényleg fél éve szeded és rendszeresen,akkor nem lehet baj.Én igaz több éve szedem,de nekem kb.5 napig ment a hasam és semmivel sem védekeztünk mellette és semmi baj.
2009. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egyszer volt ilyen eset, de sajna nem pótoltam a bogyót, de abban reménykedem hogy már régóta szedem így biztosan hatással van ha egy szem " kimarad" vagy csak kevésbé szívódik fel.
2009. dec. 10. 20:05
 5/12 A kérdező kommentje:
a 8ik csomagnál tartok tehát már lassan 9 hónapja szedem.
2009. dec. 10. 20:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet!Mikor kellene legközelebb megjönnie?
2009. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha kb fél órával a tabi bevétele után volt hasmenésed, akkor nem kell aggódnod. Annyi idő alatt a gyomorból se szívódott fel semmi, nemhogy a beleiden átjutva kimenjen belőled a hasmenéssel.


A terhesség tipikus jelei a vérzés kimaradása után 1-2 héttel jelentkeznek először, amikor 5-6 hetes terhes az ember lánya. Egy héttel az aktus után még a beágyazódás sem kezdődött el, terhességi jelek pedig még bőven nincsenek - mitől is lennének?

2009. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én másfél éve szedem a gyógyszert, 1 szemet elfelejtettem bevenni az utolsó levélnél. Míg meg nem jött a menzim, rettegtem ( nem tarthatnám meg, betegség miatt), rendszeresen hányingerem volt, érzékeny volt a mellem, iszonyatosan fájt a hátam. terhességi tünetnek megfeleltek volna. de mióta megvan a menzim, minden tünet elmúlt. a képzelet csúnya dolgokat produkál.
2009. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
huhh ez megnyugtat, akkor nem csak én vagyok így. énmeg azért rettegek mert már volt egy abom mivel túl fiatal vagyok nem tarthattam meg és most se tarthatnám, mert tanulok és nem jönne össze sehogysem, azóta bogyót szedek amióta ez az eset t9rtént és nagyon remélem hogy nem lesz semmi gáz. :) köszi a válaszaitokat!
2009. dec. 11. 07:43
 10/12 A kérdező kommentje:
dec 22-én kellene megjönnie majd. :)
2009. dec. 11. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!