Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene megjonni-e, de meg...

Ma kellene megjonni-e, de meg nem jott meg. Remenykedhetem meg, hogy babas vagyok?

Figyelt kérdés
Nem merek tesztelni , mert felek a csalodastol . penteken es szombaton rossz kozerzetem volt es fajt a petefeszkem ,a hom nem esik 37.3-rol le. akinek van tapasztalata ilyen temaban irjon nekem.
2008. júl. 21. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen magas hő bizony babát jelenthet.Előző hónapban menzi előtt mennyi volt a hőd? Volt egyáltalán ilyen magas a pé után előző hónapokban bármikor? Szerintem nagyon bíztató! Én tuti tesztelnék.
2008. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha megbízható a ciklusod és nem szokott késni, akkor lehet, hogy baba van a dologban. És persze azt neked kell tudni, hogy peteérés idején, előtte pár nappal voltatok-e együtt a pároddal.

Nekem óramű pontossággal jött meg mindig a mensim, akkor is, amikor még fogamzásgátlót szedtem, illetve akkor is, amikor nem, mindig 28 napra és ébredésre, pár hónapig teherbeesés előtt hőmérőztem, így kitapasztaltam, hogy mensi előtti reggelre már visszaesett a hőm. Így amikor nekem 27. napom még magas volt a hőm és 28. napon reggel nem ébredtem mensivel, akkor szinte már biztos voltam benne, hogy összejött a baba.

Sok sikert!

(Előtte viszont nekem egyéb tünet nem volt, nem fájt a petefészkem és nem változott a közérzetem, de az elmaradt mensit követő napon már fájdogált a méhem és a mellem.)

2008. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mar egy hete , hogy ilyen magas a hom , de mensi elott le szokott esni 36.6 -ra . most meg meg mindig fenn van .
2008. júl. 21. 13:41
 4/12 A kérdező kommentje:
amugy 24 naposak a ciklusaim es ez mar a 25-ik nap meg ejsze varok egy -ket napot aztan tesztelek . Szerintetek is varjak meg ennyit
2008. júl. 21. 13:43
 5/12 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszonom aki ir.
2008. júl. 21. 13:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
TESZTELJ MERT UGY LATOM NEM BIROD A VARAKOZAST HA+ GRATULA, HA PEDIG -, AMIT UGY-E NEM SZERETNENK AKKOR LEGALABB NEM IZGULSZ ES VAN IDOD LEFUTNI A KOZERTBE TAMPONERT!!! DE JOBB HA TESZTELSZ MERT HA NEM TISZTA IDEG LESZEL EGESZ NAP, ES AZ PEDIG NEM JO! MIVEL 24 NAPOSAK A CIKLUSAID JO ESEJED VAN + TESZT EREDMENYRE! DRUKKOLOK NEKED
2008. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vegyél olyan tesztet, ami két darabos. Ha nagyon nem bírsz várni holnap reggelig, akkor csináld meg az egyiket, ha negatív, akkor se ess kétségbe. Már csak azért sem, mert ez még nagyon-nagyon friss dolog, a hcg-d nagyon alacsony még, ha baba van, főleg úgy, hogy nem reggeli vizeletből tesztelsz.

Mindenesetre én a helyedben inkább megpróbálnék elmenni valamerre csavarogni, vagy átaludni a következő fél napot és megvárni a holnap reggelt. Ha még mindig magas a hőm, akkor tesztelnék reggeli első vizeletből. (És tegyük hozzá, hogy még így is lehet negatív a teszt a baba ellenére is.)

De az elhamarkodott teszt okozta csalódástól nincs rosszabb...

2008. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
koszonom . holnap reggel tesztelek . Remelem + lesz . koszonom az egyutterzest
2008. júl. 21. 14:06
 9/12 A kérdező kommentje:
holnap megirom mi lett + vagy - . de remelem + lesz
2008. júl. 21. 14:07
 10/12 A kérdező kommentje:
negativat teszteltem , de meg nem jott meg . Nemtudom mi lehet , de a hom ma is 37.3 . remelem, hogy egy ket nap mulva valami lesz . szeretnem, ha baba lenne . mit gondoltok ti lanyok?
2008. júl. 22. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!