Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párommal van gond lehet...

Ha a párommal van gond lehet rajta segiteni valamivel? Most megy vizsgálatra. Mennyi ideig tart és hogy zajlik az egész?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi otthon csináltuk a dolgot, mert van olyan lehetőség, hogy otthon megcsináljuk, és fél órán belül be kell vele érni.

Ott egyből vizsgálják mikroszkóp alatt (ha rendes a doki, ti is betekintést nyerhettek ebbe:) legalábbis nekünk sikerült. Szóval megvizsgálják, és másnap reggel lehet már menni az eredményért. Ennyi.

Az egészben az volt a férjemnek a legrosszabb, hogy pontosan 7:00-kor reggel neki kellett állni, 7:05-re el kellett készülni, gyors öltözés, és tűz, hogy fél órán belül beérjünk vele. Ezt már kétszer megcsinálta, úgyhogy minden elismerésem neki:)

De hát a gyerekért ugye meg kell szenvedni:)

2008. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és minden ok nálatok?
2008. júl. 21. 07:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Az orvosom azt mondta, hogy kár idegeskedni, mert ma már ha van egyetlen épp hímivarsejt és egyetlen épp petesejt, akkor abból lehet baba. Nem hiszem, hogy olyan nagy gond lenne a párodnál, amire nincs megoldás. Nálunk volt egy kis tesztoszteron hiány, most szedi a 2. havi gyógyszeres kúrát és már javul is a helyzet.

Nagyon fejlett az orvostudomány, bízz benne és nagyon fontos, hogy a párodat bíztasd, mert itt nagyon komoly dolog derül ki:tud gyermeket nemzeni, vagy csak segítséggel. Bárhogy is alakul, állj mellette, legyél ott a vizsgálatkor. Sok sikert, remélem minden rendben lesz nálatok!

2008. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló:

Kevés spermiumszámmal rendelkezik, ezért clostilbegyt kúrát kapott 1 hónapig, aztán visszamentünk még egy vizsgálatot kértek, hogy van e diferencia, és volt, mert 30millióval több lett, mint előtte.

Egyébként már majdnem 2 éve próbálkozunk.Nagyon nehéz mindkettőnknek lelkileg.

Ahogy az előttem szóló is mondta, akármi derül ki, ne okold a párodat, hanem állj mellette, mert erre a kapcsolat is rámehet.

(az én férjem az elején azt mondta, keress mást, mert én nemtudok neked gyereket csinálni.még erre sem vagyok képes..) De nem adtuk fel, és nem is fogjuk feladni soha.

Egymást lelkileg támogatni kell, bármilyen nehéz is...

Nagyon sok sikert kívánok nektek:)

2008. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én férjemet Szeged vizsgálták. Bement, manuálisan megtapogatta a doki a zacsikat(semmi komoly), aztán beküldték egy elkülönített helyiségbe egy pohárral, ott gyártott mintát és egy hét múlva volt eredmény. Azt mondták, hogy azért kell egy hét mert valami (nem értek hozzá) tenyésztési időt ki kell várni. Szerencsére minden rendben volt.

Az nagyon jó, hogy elmegy a párod kivizsgáltatni magát, sok férfi tart ettől és a végtelenségig halasztja a dolog, szóval ezért kaphat egy dicséretet. Sokkal okosabbak lesztek ezután. És tényleg a legtöbb probléma kezelhető.

2008. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Szia!Nekünk is ugynez a próblémánk!Mi az 1.számú NŐi Klinikára mentünk,ki kellett tölteni egy papirt,én négy vérvételen vettem részt,a páromnak agusztus 21.-én kell mennie vizsgálatra,utána pedig még egyre!Mi 2.5 éve probálkozunk!Kitartás!!!
2008. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!