Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagy gond, ha második szülés...

Nagy gond, ha második szülés után nem mentem el a 6 hetes vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Addig halogattam sajnos, míg eltelt egy év. Nem akarom tovább halogatni, és a rákszűrést is meg kellene ejteni, de félek a lecseszéstől :(

Van vkinek ilyen tapasztalata? Egy kis biztatás jól jönne :)


2010. nov. 25. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából picit felelőtlenség, hogy nem mentél el, magad miatt!

De menj el nyugodtan, nem fogják azt nézni, hogy voltál e! És lecseszni sem fognak. 1év elteltével nem emlékeznek már Rád!

De most már tényleg menj el!

2010. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is halogattam és mikor vissza mentem fél év után,szóba se került a dolog.Ne aggódj nem csesznek le.Mond meg,hogy szeretnéd,ha megvizsgálna és csináljon rákszűrést is.

2010. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyik után se voltam a kettőből, nem tolt le senki mégsem amikor végre beestem. Ezen ne aggódj, menj el nyugodtan!
2010. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végülis a te érdeked, hogy megvizsgáljanak. Nem gondolom, hogy az orvos lecseszne ezért....
2010. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én is hasonszőrű vagyok. Annyira el voltam foglalva a két gyerekkel, hogy mindenre volt időm, de arra, hogy az SZTK-ban várakozzak 2 órát nem. Ráadásul nagy betűkkel ki van/volt írva, hogy 14 éven aluli gyerek nem tartózkodhat a váróban. Na, akkor hogyan oldjam meg egy ilyen pici gyerek szoptatását, mert az én kisfiam nem bírt ki 2 óránál többet, cumisüvegből pedig nem tudott inni. A vége az lett, hogy mikor 9 hónapos lett a kisebbik gyerekem kiderült, hogy ismét terhes vagyok. Így szépen mentem a doktorbácsihoz. Enyhe gyomorgörccsel, hogy na most aztán majd kapok hideget- meleget. Végül is egy jót röhögtünk, a doki bácsi kérdezte tőlem, hogy mi újság, én mondtam, hogy ismét baba van a pocakomban. Ő vissza kérdezett, hogy megint? (Akkor volt a nagyobbik 23 hónapos, a kicsi 9 hónapos) Maguk azért tudnak valamit! De azért jó rég nem láttam. Én erre visszaválaszoltam, hogy azért még jó lett volna egy darabig mellőzni a doktor úr társaságát. Aztán pedig nevettünk egy jót. Semmi gond nem volt. Ne görcsölj, szerintem nem is emlékszik majd arra, hogy utána nem mentél.
2010. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én elmentem a 6 hetes vizsgálatra, de hamarosan megint menni kellene. De szerintem nem fognak semmit mondani, hogy nem voltál.


10 hónapos kislány anyukája

2010. nov. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnél elmentem, a másodiknál is,volt időpontom..erre 1 óra várakozás után,csak bekopogtam,és az aszisztense jött ki,kérdezte mit szeretnék..mondtam...mosolyogva odalökte,de hát a doktor úr külföldön nyaral!! :S Hááá-hááá. Milyen vicces volt ez nekem/nekünk is.Utaztam 50 km-t,otthon a két pici a mamával,és üvöltenek... Utána meg már nem mentem vissza. Jött a 3. baba is időben,dokit is váltottam,az meg nem kérdezte,voltam-e a 6 hetesen!?

Szóval szerintem sokan vagyunk így,hogy nem lettünk megvizsgálva szülés után a 6. héten.

2010. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!