Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szex. Ez normális...

Szülés utáni szex. Ez normális? Másnak is így indult vagy gond van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
14 hete szültem,9hétig véreztem.Így csak mostanában kezdtünk próbálkozni,bár még csak párszor,mert a gyerek alig alszik és amikor végre elalszik,akkor mi is az alvást választjuk.A lényeg,hogy amikor belém bújna a párom,akkor 6-7cm után elakad,mintha falba ütközne.Hiába akarom nem megy és fáj,persze utána ez lelomboza a páromat...Ez azt jelenti,hogy nem tudok jól tágulni,vagy ott "szűkre varrtak"?-(nagyon sok belső varratom volt,szétrepedtem eléggé) vagy megrövidült a hüvelyem?Ez idővel változhat?Vagy ez nem természetes és keressem meg a nődokim?Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2010. nov. 5. 07:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

semmi gond változik. Nem azkarlak elkeseríteni nekem 8 hónap volt mig visszaállt olyanra a szex mint régen. De megérte:-)

Türelem és nem szabad elkeseredni!

2010. nov. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!Ezek szerint akkor csak idő és türelem kérdése.
2010. nov. 5. 07:39
 3/18 anonim ***** válasza:
A lányom 10 hónapos, és még nem megy.
2010. nov. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A szülés utáni első szeretkezések sajna általában fájnak. Nálam az volt a baj, hogy nem úgy nedvesedtem, mint előtte. Nekem a dokim a bartholine síkosító zselét ajánlotta, amit szoptatás alatt is lehet használni. Már nem szoptatok 5 hónapja és nálam azóta visszaállt minden.:)
2010. nov. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hónap után sikerült rendesen összehozni (nem akadt el, nem fájt), de nekem még akkor sem volt jó. 8 hónappal szülés után viszont jobb mint volt:)

Kitartás, és addig tényleg használjatok síkosítót, nagyon jó találmány erre az esetre:)

2010. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Akkor ez nem egyedi eset és van megoldás:)
2010. nov. 5. 09:56
 7/18 anonim ***** válasza:

nekem is 8 hónap utén lett jó a sex :)

amúgy a prolaktin libidó csökkentő is, így aszárazabb is a hüvely.


amúgy nekem az első nagyon gáz volt, mintha nem én lettem volna, szinte nem is éreztem semmit. nem fájt, de nem is izgatott... olyan volt, mintha kívülről néztem volna... de a következő már jól sikerült, és egyre jobbak lettek. Most meg talán jobb is, mint előtte volt :)

2010. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Várom a további tapasztalatokat!Ezt a gondot nem okozhatja összenővés a hüvelyben????
2010. nov. 7. 08:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, fél év kellett, hogy helyre jöjjek, és újra működjön a dolog. De ez egyénileg változó. Valakinek már 1 hónap múlva megy, másnak egy évbe is beletelhet.
2010. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hogy mennyire szűk vagy rövid a hüvelyed, azt ellenőrizhetnéd magadnak is, nem? Tapintsd ki, érzékeny-e valahol vagy csak szex közben válik érzékennyé. Nekem is hónapokba telt, mire minden újra a régi lett, ne aggódj! :)
2010. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!