Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni szex. Ez normális...

Szülés utáni szex. Ez normális? Másnak is így indult vagy gond van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
14 hete szültem,9hétig véreztem.Így csak mostanában kezdtünk próbálkozni,bár még csak párszor,mert a gyerek alig alszik és amikor végre elalszik,akkor mi is az alvást választjuk.A lényeg,hogy amikor belém bújna a párom,akkor 6-7cm után elakad,mintha falba ütközne.Hiába akarom nem megy és fáj,persze utána ez lelomboza a páromat...Ez azt jelenti,hogy nem tudok jól tágulni,vagy ott "szűkre varrtak"?-(nagyon sok belső varratom volt,szétrepedtem eléggé) vagy megrövidült a hüvelyem?Ez idővel változhat?Vagy ez nem természetes és keressem meg a nődokim?Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2010. nov. 5. 07:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ugyanezt erzem en is...hogy elakad es nem megy tovabb, es szuro fajdalmat erzek, de az elejen van igy, par perc es turelem amig bemegy es utana mar jo. 3 honapja szultem.
2010. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó: és a párod ezt hogy éli meg?Nem csökken az izgalma?Tegnap felhívtam a nődokim és mondta,hogy biztos,ami biztos menjek el és megnézi.Ma este már többet tudok.Kicsit ciki ez az egész,mert lehet,hogy ez így normális,de az ismerőseim mind azt mesélte,hogy 6hét után minden a régi...Majd megírom a fejleményeket.És köszönöm a válaszaitokat.
2010. nov. 9. 08:12
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem régen értem haza a nőgyógyásztól.Először finoman poénkodott,ahogy ecseteltem a problémámat,hogy biztosan összevarrt teljesen.De ahogy megnézett,kiderült,hogy nem hiába mentem.Sajnos a belső varratok mentén a nyálkahártya megnagyobbodott vadhús szerű valami nőtt oda(mondta a latin nevét is,valami poli...).Azt mondta ez igen ritkán fordul elő.Szerencse a szerencsétlenségben,hogy ott helyben arendelőben tudta kezelni és nem kellett még a kórházba bemennem és altatni sem kellett. "Lemaratta" valami szerrel a hüvelyfalam,4nap múlva helyre jön,probálkozhatunk:) És kb 3hét múlva kell visszamennem,hogy ránézzen,nehogy kiújúljon.Mégegyszer köszi a hozzászólásokat!
2010. nov. 9. 14:47
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor jó, hogy elmentél... További jó próbálkozást!:)
2010. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia!Hozzám linkelted ezt a kérdést tegnap.Nekem is volt ilyen vadhúsom.Még a 6 hetes kontrollon levették.Azóta sok-sok idő telt el,de semmi javulás.Nálam nem ez volt a gond,de remélem nálad megoldódik a probléma ez a kis beavatkozás által!
2011. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szorítok,hogy mielőbb rendbe gyere!Nálam már minden okés:)))Sőőőőt,ha minden igaz van egy kis lakóm is már:)
2011. máj. 8. 18:19
 17/18 anonim ***** válasza:
De jóóóó,gratulálok,és minden jót Nektek! :)
2011. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy!Sajna most nem sikerült,megjött és már a tesztem is negatív:(De majd következő hónapban!!!!
2011. máj. 10. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!