Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj, ha a dokinak azt mondom...

Baj, ha a dokinak azt mondom az 5hó helyett, h egy éve próbálkozunk?

Figyelt kérdés
Csak h minnél elöbb segítsen rá ha kell, nem akarok már évekig várni. Vagy ha elkezdek dokihoz járni akkor bekerülök az "ördögi körbe", tortúrába?
2008. júl. 20. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne állíts valótlant, nem kell hogy belenyúljon a természet dolgába, ha amúgy még nem kellene.Lehet hogy a következő hónapban már ott is lesz a baba a pocakodban.
2008. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se hazudj! Figyelj, ha nem vagy oszinte az orvossal, akkor lehet felir vmi hormonkeszitmenyt vagy mit tudom en, ami felboritja a hormonhaztartasodat/ciklusodat stb.... hisz kulonben lehet semmi bajod, csak stressz vagy "gorcsoles" miatt nem jott meg a baba (kulonben is, ha minden oke, akkor is allitolag csak 30% a teherbeeses eselye) es akkor meg emiatt nem esnel teherbe. Nincs ertelme fullenteni, legy oszinte!
2008. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyél a dokival őszinte! Most lehet, hogy kapsz valamit, amitől tényleg felborul a hormonháztatásod. Max annyit kellett volna mondanod, hogy babát szeretnétek, és tudni akarod, hogy minden rendben van-e veled ezen a téren. Ne türelmetlenkedj. Ha minden rendben van, akkor itt lesz az ideje, és jön a baba orvosi segítség nélkül is.
2008. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

(En voltam a 2. valaszado...)


Szoval oszintenek kell lenni a dokival. Annyit kell elmondani, hogy ennyi meg ennyi ideje probalkoztok (csak az igazat!!!), es hogy ilyen a ciklusod vagy olyan, es hogy verbol nezessen mar hormonszintet hogy tudd minden rendben van, stb stb.... A tobbit o meg majd tudja, hogy mit javasoljon, milyen aprobb egyszeru vizsgalatot kerjen (vervetel, stb.).

2008. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is már hasonlókra gondoltam az 5. hónapban. Én február 5-én hagytam abba a gyógyszert,(fogamzásgátlót). Azt hittem azonnal jön majd a baba.De kellett neki az a 3-4 hónap, hogy vastagodjon, erősödjön a méhnyálkahártyám.Most, júliusban már nem jött meg, 4 pozitív tesztem van.Ma megyek dokihoz. Azt javaslom, még legalább 2-3 hónapot adj magatoknak.Ja, és utána se hazudj. hanem csak az igazat mond őszintén, akkor nem a legerősebb gyógyszerekkel kezd, és lehet, hogy neked az is elég lesz, amit így ír. Drukkolok! És legfontosabb: Ne görcsölj!!!
2008. júl. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen fő az öszinteség!!!!DE!Ok nélkül nem fog neked gyógyszert írni,mindennképp lesz vérvétel és abból látni fogja, hogy minden rendben van e nálad!Én azt javaslom,hogy menjél mert lehet,hogy hiába próbálkoztok csak nem is tudod!Én ugyan igy voltam és elmentem,és bizony kiderült a vérvételből hogy baj van a hormonjaimmal és nincs pé.-m.(7 jónap után)Kaptam bogyót és most már van pé.-m, a hődiagrammomból látom!Biztosra kell menni,mert minden eggyes hónap síkertelenség, csak aggódalmat szül hogy mi lehet!Igy meg megbízonyosodhatsz hogy rendben van minden,csak várat magára a babó!K.
2008. júl. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs!(7 hónap után)
2008. júl. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki az igazat! Mondd, hogy 5 hónapja rajta vagytok a dolgon, de még semmi, és szeretnél minél előbb kismama lenni, és hogy próbáljon meg valamit "kitalálni"! Szerintem ha nem mondod el az igazat, az előbb utóbb az orvosod és a közted lévő "kapcsolatodba" fog kerülni! Én a helyedben korrekt lennék vele!
2008. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok! Köszi!
2008. júl. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!