Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15-én kellett volna megjönnie,...

15-én kellett volna megjönnie, de azóta se hasfájás, se mellfeszülés, pedig nálam ezek szoktak lenni előtte. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Múlt vasárnap pár csepp erejéig barnás folyásom volt. A hőm is lennvolt egész idáig (36.6-7), ma felment 37re. :S Csináltam 2 tesztet, egyiket 2 nappal rá, másikat 4, de mind2 negatív lett. Se rosszullét, se semmilyen tünet, egy ideig majdnem hüvelyszárazságom volt, mostmár rendes folyás (inkább krémesebb állagú). Még annyit érdemes tudni, hogy az utóbbi időben elég sokat stresszeltem, tanultam is, meg abbahagytam a béres csepp szedését. Várom személyes tapasztalataitokat!
2008. júl. 20. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én hasonló kérdést tettem fel ma.Nekem sem jön meg már egy hete és semmilyen tünetem nincs, a tesztjeim is negatívak, úgy mint Neked.Szóval szerintem menj el az orvoshoz én is azt fogom tenni.
2008. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt fogom tenni, amint el tudok menni. csak egy kicsit félek, még kiskorú vagyok és hát... :S érted
2008. júl. 20. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

ne aggodj, nem hiszem hogy terhes vagy!! nekem is volt egy csomo ilyen mikor 17éves voltam, mivel addig nem nagyon áll be a menzeszed! lehet a sok sterssz teszi. meg fog jönni csak várd törelmesen!:) a tezst már kimutatta volna! ne aggodj és nyugodj le:)

2008. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!