Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 vagyok. Kedden kellett...

17 vagyok. Kedden kellett volna megjönnie, de azóta is késik, igaz, ez eddig gyakran előfordult. Azonban most se hasfájás, se mellfeszülés. Mennyi az esélye, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Vasárnap barnás váladékot vettem észre, de csak pár cseppet, azóta semmi. A hőmet rendszeresen mérem, viszonylag alacsonyabb 2-3 tizeddel (peteéréskor 37.1, most 36.7-8). Tegnap csináltam tesztet, negatív lett. Azonban ma reggel hánynom kellett, csak ugye üres gyomorral...
2008. júl. 18. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj mégegyszer, aztán menj el dokihoz. Nem feltétlenül terhesség, lehet ez más is, amitől késhet, de csak a doki tud biztosat mondani.
2008. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

MÉg 1-2 napig a doki sem fog tudni mit mundani,hanem visszarendel kontrollra,ha továbbra sem jön meg.Jövő hét kedden csinálj egy tesztet,ha addig sem jön meg,és annak fényében látogass meg egy dokit.Amúgy a csökkenő hő töbynire azt jelenti,hogy nincs baba.A babás nőknek a nagy könyv szerint peteérés után is magas marad a hője.

Nem tudom,hogy miért méred a hődet nap mint nap,de:

1,ha nem akarsz terhes lenni,akkor keress biztosabb védekezési módot,mint a hőmérőzés.

2,ha babás akarsz lenni,akkor: JÓL MEGGONDOLTAD?

2008. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok 17 évesen terhes lenni, ezért is félek. Ugye a menzeszkimaradás meg a hányás arra utal, hogy az vagyok, de a többi nem. Azt hiszem ha jövő hétig nem jön meg, tényleg marad a doki. A barátommal azt beszéltük meg, hogy szombaton tesztelek újra.
2008. júl. 18. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!