Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdára vagy péntekre nem...

Szerdára vagy péntekre nem várom a mensimet. Semmi olyan tünetem nincs, ami terhességre utalna. Lehetek még terhes ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első tünet a mesni kimaradása, de még az sem tuti, hogy kimarad. Szóval ettől függetlenül lehetsz terhes.
2008. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden terhesseg mas es mas, mindenkinel mas tunetek jelentkeznek, van aki hanyos, aki kivanos stb. , de van aki nem. Sot meg ugyanannal az embernel ket terhesseg is kulonbozhet. Ilyen koran nem sok embernek vannak tunetei, vagy nem veszi eszre oket, vagy pedig teljesen mas dolog okozta tunetet gondol a terhesseg tunetenek. Legjobb lenne tesztelni!


Meg egy dolog: az en nogyogyaszom azt meselte tavaly, hogy az egyik paciense soha nem produkalt pozitiv terhessegi tesztet, meg 3-4 honapos terhesen is negativ volt a teszt, meg nyilvan korabban, ezt leszamitva gondtalan terhessege volt a holgynek. Sot, masik paciensenel pont forditva tortent: a terhessege alatt mindvegig pozitiv lett a terhessegi teszt, sot meg szules utan is par hetig! (Azt ne kerdezd miert tesztelt vegig, gondolom kivancsisagbol hisz mindig pozitivat produkalt.) Szoval ezek alapjan a jo eg se tudja eldonteni, hisz van aki pl. fogigatlo mellett esik teherbe es semmi tunete nincs, majd rutinvizsgalaton derul ki hogy mar mondjuk 4honapos terhes - sok ilyet hallottam!

2008. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerinted mikor teszteljek?
2008. júl. 20. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor terhes lettem, nekem sem tünt úgy, hogy tüneteim lennének, a páromnak volt inkább gyanús:)

Ezek szerint még nem fejeződött be a ciklusod...

Szorítok, hogy ne is legyen vége, aztán a jövő hét közepén reggeli teszt...

Esélyed van rá!:)

2008. júl. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!