Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaposváron vagy Nagykanizsán...

Kaposváron vagy Nagykanizsán van spermavizsgálat? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Pécsen tudom hogy van,de Nagyatádi vagyok és érdekelne hogy közelebb van e.és mi a menete?Bejelentkezés van?Segitsetek.Már másfél éve probálkozunk és el kell mennie a páromnak.irjátok le létszi a tapasztalaitokat.köszi
2009. dec. 9. 08:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kapos Mór Oktató Kórház a neve.

Ha beírod a Kaposvári kórházat a google-ba, ki fogja dobni a címet, mindent.

A labort pedig úgy találjátok meg, hogy a kórháznak 2 része van, a főépületben kell kezdenetek a beutalóval, mert regizni kell, és majd ott is megkérdezhetitek, de a vizsgálat egyébként a másik részen van, ezen a részen van a tüdőszűrő, szemészet, idegosztály (ez mind különálló épület), és a labor. Az ajtóra ki is van írva, hogy központi labor, jó nagy, nehéz ajtó, bementek, és lefelé mindjárt vezet egy lépcső, lementek, ott kell bekopogni.

Az ereményért eggyel följebb kell menni, tehát a földszinten van.

De úgyis el fognak mondani mindent.

2009. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,ha valami még eszembe jut akkor kérdezhetek?
2009. dec. 9. 09:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Kapott egy olyan gyógyszert, ami a baktériumokat kiűzte, aztán volt még egy vizsi, ahol valóban nem volt már az a fajta, de volt helyette másik...másik gyogyi, baktérium eltűnt...az eredmény nem lett jobb.

Pécsen voltunk genetikai vizsgálaton is vele, de minden negatív, úgyhogy valószínű szervi baja lehet.

Clostilt azért szedtem, mert azt mondta a dokim, hogy mivel nagyon jó nálam minden, így megadjuk az esélyt, hogy esetleg több pete érjen be, és repedjen (ehhez kaptam mindig tüszőrepesztő szurit is), hogy a spermiumoknak esetleg könnyebb dolguk legyen...valóban több tüszim ért be, több is repedt...eredmény nélkül...

A vizsgálat előtt 3-5 nap jó az absztinenciához (önmegtartóztatás), 2 nap kevés, mert éretlenek még a spermák, 6 nap sok, mert akkor meg már "öregek"-így mondják. Mi 4-et szoktunk mindig kihagyni.

Jah, amúgy az ügy érdekében menszi után kihagytunk jó pár napot, (ameddig az LH teszt nem lett 2 csíkos), és aztán olyankor általában 2-3 napig minden nap, vagy 2 naponta.

2009. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megintcsak.
2009. dec. 9. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!