Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaposváron vagy Nagykanizsán...

Kaposváron vagy Nagykanizsán van spermavizsgálat? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Pécsen tudom hogy van,de Nagyatádi vagyok és érdekelne hogy közelebb van e.és mi a menete?Bejelentkezés van?Segitsetek.Már másfél éve probálkozunk és el kell mennie a páromnak.irjátok le létszi a tapasztalaitokat.köszi
2009. dec. 9. 08:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Most vagyok a második clostis honapomba ha nem sikerül tovább kell vizsgálodni...
2009. dec. 9. 08:15
 2/14 A kérdező kommentje:
hormonjaim jok,csak rásegitésnek kaptam a clostit.Pém is van.Segitsetek!
2009. dec. 9. 08:16
 3/14 A kérdező kommentje:
ja és olyan van hogy a mintát otthon leadja a párom és én beviszem?De ha valaki pécset tudja irni akkor jo az ia.köszi
2009. dec. 9. 08:16
 4/14 anonim ***** válasza:

Szió!

Én Kaposvári vagyok, itt van spermavizsgálat, de beutaló mindenképp kell hozzá.

Vitt anyag is jó, de sajna fél óra alatt be kell vele érni, úgyhogy ez nálatok kilőve.

Szóval adnak időpontot a laborban, ha van beutaló, (kb.3hét a várakozó idő), és másnap reggeltől lehet menni az eredményért.

Mi már Pécsre járunk férjemmel, most volt az első lombikunk.

Remélem tudtam segíteni, esetleg megadom a labor számát, ahol be lehet jelentkezni, itt csinálják a vizsgálatot:

06/82 501-357.

2009. dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jaj nagyon szépen köszönöm,hát igen aranyos vagy hogy még a számukat is megadtad.Remélem sikerül a lombikotok:)Szoritok.És hogy jutottatok el idáig?Menyi ideig probálkoztatok?És mi volt a baj?Nekem a nőgyogyászom mondta ha majd oda kerül a sor akkor pécsre kell mennünk,én azt hittem hogy a közelbe csak ott van,de jo mert kiderült hogy van kaposváron is.Mindenképp oda elmegyünk de majd csak a jövö honaptol telefonálok nekik mert addigra kiderül használt e a closti,te szedtél Clostit?És ha megkérlek akkor leirod nekem részletesen hogy hol van a korház kaposváron és hogy hova kell menni,mi lesz a menete?!A párod eredménye milyen volt?Pénzbe került?Nagyon szépen köszönöm,sokat segitesz ezzel most nekem.
2009. dec. 9. 09:01
 6/14 A kérdező kommentje:
bocsi megint irok.És csak a beutalo szükséges?Nem kell semijen másik vizsgálat a páromnak?
2009. dec. 9. 09:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Húú, megpróbálok mindenre válaszolni:)))

Szóval: Januárban lesz 3 éve, hogy próbálkozunk, a férjem spermiumeredménye miatt volt a lombik, mert a minimum felét sem érte el a szám, és a motilitás sem túlzottan jó:S

Nekem a nőgyogyim sem Kaposváron van, mert ebből a városból elegem lett ilyen téren...mindegy is, no comment.

Igen, szedtem clostilt, 3 hónapot megpróbáltunk, de nem jártunk sikerrel...nálam nem találtak semmi gondot egyébként.

Nem tudom, mennyire vagytok ismerősök Kaposváron, a kórházon belül magyarázzam el, hol a labor, vagy egész Kaposvárt nem ismeritek?

Ez a vizsgálat nem kerül itt pénzbe, csak olyan helyeken, ami magán, tehát egyébként is fizetős. Amivel beutalód van, az mind ingyenes dolog.

2009. dec. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ehez nem kell semmi más vizsgálat.

Ha esetleg valamit találnának, úgy értem pl. nálunk volt baktérium a spermiumban, akkor elküldenek spermiumtenyészetre...de ez már egy másik történet:)

2009. dec. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Sajna csak egy kicsit vagyok ismerös kaposváron.tudom hol a pláza meg a sétálo utca.Elég akkor csak nagyvonalba elmondani hogy merre van,mi a címe?Legföjjebb majd a neten megnézem.Ez akkor korház ugye?Mi a neve?
2009. dec. 9. 09:21
 10/14 A kérdező kommentje:
ja és mit csináltak a pároddal mikor kiderült az eredmény?Szedett valamit?És a baktériumra mit kapott?Megkönnyebbültetek hogy kiderült a baj?Akkor te miért szedted a clostit?Ti hány naponta szeretkeztetek mielött még tudtátok volna az eredményt?Mi ebbe a honapba kétnaponta probáljuk.Bocsi a sok kérdésért remélem nem baj..KÖSZI SZÉPEN!!
2009. dec. 9. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!