Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan eshetek minél hamarabb...

Hogyan eshetek minél hamarabb teherbe?

Figyelt kérdés
Mik segítenek h minél hamarabb teherbe tudjak esni. a párommal eldöntötök h szeretnénk egy picit és szeretném tudni h tudjuk minél egyszerűbben és gyorsabban összehozni. Nektek mitől jött össze a leghamarabb
2014. febr. 10. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem AKARTOK gyereket, hanem amikor kedvetek van, akkor szexeltek, és csak arra "figyeltek", hogy kellöen élvezétek.


Minden más "tudományos" módszer csak stresszt okoz, és emiatt nehezebb teherbe esni.


Nem véletlen, hogy aki nem gondol rá, az akármikor (a ciklus bármelyik napján) teherbe eshet - egyszerüen azért, mert a jó szex magában kivált peteérést, és igy fokozza a terhesség esélyét.


Szóval élvezzétek, és he görcsöljetek a témára.

2014. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl.a szex sokat segít a dolgon...:-)
2014. febr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért azt mondom, nem biztos hogy mindenkinek sikerül a "jó sextől"...először is átlagban - persze kortól és egészségügyi állapottól is függ - 4 hónapot mondanak - 1 év után kivizsgálás. Erre ne kerüljön sor!Mi tudatosan készültünk a babára, előtte már jóval folsavat és B-vitamint szedtem és a párom is multivitamint, szelént.Rengeteg gyümölcsöt ettünk és mondjuk mi nem dohányzunk nem iszunk alkoholt így erről nem kellett leszokni. Hőmérőztem és hónapokig figyeltem a peteérést, az ovus nyákot és fájdalmat és tudtuk, hogy mikor kell együtt lenni!Előtte pedig fogorvos, tüdőszűrő. Lehet sokan most idiótának néznek de szerintem az egészséges és gyors babavárás alapjai ezek!Sok sikert!
2014. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, amit az utolsó ír az hasznos lehet. Nekem pl. Nem segített, de lehet, h neked igen.
2014. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha egészségesek avygtok akkor valószinüleg 4 hnapon belül sikerülni fog, ez a magyar átlag. nem kell külön semmi hókuszpókusz ha félidö körül legalább 2 naponta együtt vagytok. élj egészsgesen, ne igyál ne dohányozzz esetleg szedhetsz vitamnit. elöször ennyi böven elég.
2014. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!