Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, ha missed ab után...

Normális, ha missed ab után szeretnék minél hamarabb ismét teherbe esni?

Figyelt kérdés
Már van egy gyerkőcöm, most a 2.terhesség missed ab-al végződött sajnos. Lelkileg elég nehéz, de mégis úgy érzem, hogy szeretnék újra minél előbb babát.
2013. nov. 13. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális amit érzel, én pontosan ugyan így voltam mint te, hogy a második terhességem missed ab. volt. A doki 3 hónapot javasolt utána várni, de a harmadik hónapban összesikeredett a baba, már 5 éves nagyfiú :)
2013. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont így éreztem.Nálam is a 2. terhesség végződött így és alig vártam már hogy leteljen a türelmi idő,legszívesebben azonnal próbálkoztam volna újra. Szerettem volna minél hamarabb terhes lenni.Sokszor mondják,hogy idő kell lelkileg egy ilyen eset után,én úgy éreztem az lendít majd helyre lelkileg ha újra babát várok.Szerencsére nem kellett olyan sokat várni,januárban volt a műtét és májusban pozitívat teszteltem.
2013. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek, remélem nekem is hamar fog sikerülni.

A második terhesség aminek missed ab lett a vége, kiderült nálatok, hogy mi miatt volt.

2013. nov. 13. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, elmentünk utána mindenféle vizsgálatra, de sajnos nem tudták megmondani mi volt az oka.Az első babával szedtem magzatvédő vitamint, ott nem volt gond, valamiért a másodiknál erre nem figyeltem, úgy voltam vele, hogy egészséges vagyok, nem lehet gond, hát mégis lett, következő próbálkozásnál már szinte a missed ab után elkezdtem szedni, megint nem volt semmi gond, de ez sem biztosíték semmire, csak a lelkemnek könnyebb volt, hogy én mindent megtettem. Most várom a harmadik babánkat, ismét szedem a vitamint, és most sincs gond, bár az elején volt egy kis vérzésem, de azt nem tudták mitől volt, mondjuk attól függetlenül nagyon megijedtem tőle,de szerencsére minden rendben van.

28 hkm

2013. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha így érzel. De fordítva is az lenne.
2013. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kloetta ***** válasza:

Szia!

A barátnőm első babával járt így sajnos, most szeptemberben. 6 hét kihagyást mondott neki a doki, utána újra gőzerő!

Neki valószínűleg ikrek lettek volna, a 7 héten bevérzett, ott mehetett el az első és a 12. héten a második.

Most kezdték újra a próbálkozást, állítólag ilyenkor nagyobb az esély!

Sok sikert!

2013. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!