Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hónapja próbálkozunk...

Két hónapja próbálkozunk párommal egy babát összehozni. Számításaim szerint kedden nem kellene megjönnie. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kicsit fáj a cicim, de már az se annyira mint két nappal ezelött, de egy picit mintha nagyobb lenne. Egy kevés sűrű, talán picit ragacsos folyásom van. Sajnos hőt nem mérek. Mást nem is érzek, lehet hogy most se sikerült?
2008. júl. 19. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy pár napig szurkált a hasam, egyszer egyszer.
2008. júl. 19. 16:05
 2/5 anonim ***** válasza:
azért nem biztos hogy egyszerre őssze is jőn a baba.mi és még sokan mások nagyon sokáig várunk rá.ne élsd bele magad mert nagyot csalodhatsz.remélem sikerűl nektek.
2008. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van aki semmit sem érez, ha pocaklakó készülődik, van aki minden rezdülést érez. Sztem kedden reggel tesztelj egyet, és kiderül. Drukkolok! Aztán tudjunk ám az eredményről!
2008. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél terhes? :) Testvéremnek 2 gyereke is rögtön összejött. Sajnos nekem 10 hónapja még nem. Remélem te szerencsésebb leszel mint én.
2008. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Remélem nektek összejött, de ne éld bele magad, mert nagyot csalódsz, ha mégsem.

Mi 21 hónapja próbálkozunk eddig sikertelenül:(

Sok sikert.

2008. júl. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!