Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7-8 hónap sikertelen próbálkoz...

7-8 hónap sikertelen próbálkozás után már el sem tudom képzelni, hogy terhes lehetek. Miért gondolkodom így?

Figyelt kérdés
A termékeny napok körül még bizakodok, de ahogy közeledeik a menstruáció napja, egyre jobban azt érzem, hogy ha eddig nem sikerült, akkor miért pont most sikerülne?! Már lassan azt sem tudom elképzelni, hogy én is terhes lehetek.
2008. júl. 19. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mert olyan elkeserítő hogy nem sikerül!mikor mi is eldöntöttük hogy babát szeretnénk,azt hittem simán fog menni!ehhez képest már 10hónapja semmi.miközben az ismerőseim nagytöbbsége egyfolytában jelentgeti be hogy babát várnak!már én is úgy érzem hogy nem fog sikerülni!nagyon rossz!
2008. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
hát mert már nagyon elvagy keseredve. megértelek. nemlehet ilyenkor nemgondolnirá. hiyz ha valamit nagyon akarsz akkor gondolsz rá. menj el dokihoz én nagyon megbántam hogy halgattam másokra hogy várj 1 évet megilyesmi. legalább megmondja hogy van e vitamin hiányod vagy jok e a hormonjaid.
2008. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam és nem vártam ki az 1 évet,elmetem dokihoz.Bizony nem voltak jók a hormonjaim,ezér nem is volt pé.-m.Irt fel gyógyszert ami helyre rakja a hormonjaimat és akkor lesz pé.-m.Menj el Dokihoz mindenképpen,neki azt mond,hogy 1 éve próbálkoztok,a véreredményből minden ki fog derülni!!!
2008. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál/orvosoknál, de behatóbban nem érdekelte őket, hogy miért nem jön össze a baba. Voltam vérvételen, az eredmény jó volt, de azt egyik doki sem nézte meg, hogy van-e egyáltalán pé-em. Most írt fel clostit, kérdeztem, hogy megnézné-e UH, hogy mikor van pé-em, de azt mondta nem kell. ??? Ha most sem fog összejönni, felkeresem a pécsi meddőségi központot ...
2008. júl. 19. 11:46
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy harminc leszek, még nincs gyermekem, ezért félek egy kicsit ...
2008. júl. 19. 11:49
 6/17 anonim válasza:
Szerintem ne legyél ennyire elkeseredve.Én is így voltam.És most van két gyönyörü lányom.
2008. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el,szedd a gyógyszert mert ezt peteérésre kaptad.Engem se uh-n nézett meg hanem a véreredményem alapján monta hogy nem volt pé.-mA hőgörbém is cikk-cakkos volt tehát azt mutatta hogy nem volt pé.-m.Nekem Bromocriptint írt fel mert alacsony volt a sárga test színtem,és magas a prolektin színt ezt mondta.De hát nem csak nálad lehet gond!A Párodat is megnézték már?Ja és Én 32 vagyok de most lassan egy éve probálkozunk!
2008. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Most voltunk urológusnál, de még csak a beutalónál tartunk. Három vizsgálatot javasolt a férjemnek: spermaviszgálat, FSH, LH, Prolactin és Tesztoszteron vizsgálat. De még csak szervezzük az időpontokat. Talán jövő hónapra többet tudunk ...
2008. júl. 19. 12:39
 9/17 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretnék már babát, de a legrosszabb az egészben az, hogy látom a férjem sóvárgását. Ilyenkor maj'd megszakad a szívem ...
2008. júl. 19. 12:49
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát igen!Sajna csak azt tudom mondani hogy várni kell,de hát ezt Te is tudod!Ne keseredj el,majd kiderül hogy mi lesz a férjednél,és ha van valami ,akkor majd kap bogyót és rendebejön.Meglásd elöbb v. utóbb nekünk is lesz Babócánk!!!Meddig kell szedned a closyt?
2008. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!