Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam ek neki, hogy...

Hogyan mondjam ek neki, hogy apa lesz? Van más is, aki félt a reakciótól?

Figyelt kérdés
Sok éve vagyunk már együtt, már kezdetektől leszögeztük, hogy bizonytalan körülmények közé egyikünk sem vállalna gyermeket. Most adott lenne minden anyagilag, de a kapcsolatunk egy kisebb hullámvölgyben volt mostanság, egy veszekedésünk során elhangzott, hogy valójában ő bizonytalan, nem érzi úgy, hogy elég érett vagyok a gyerekvállaláshoz. 30 vagyok, voltak/vannak ellenérveim, most nem is erről van szó. Azóta ez a veszekedés a múlt, megbeszéltük... Rendszeresen éltünk/élünk nemi életet, megszakításos védekezéssel. Párom etéren a főnök, nagyon figyel arra, hogy ne jöjjön idő előtt a baba, amire szerinte várjunk még... Ma reggel teszteltem egy pozitívat, és fogalmam sincs, hogy miként mondjam meg neki. Nem kérdés, hogy szeretném megtartani, de amióta tudom, hogy terhes vagyok, csak a múltkori veszekedés kattog a fejemben. Fogalmam sincs, hogy melyik alkalommal foganhatott, és most nagyon tartok a reakciójától, hogy mit fog mondani... Szerintetek?
2014. febr. 3. 21:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat Nektek! Szeretném jelezni, hogy nem pontoztam le senkit, és köszönöm, hogy megosztottad a történetedet. Hiszem, hogy lesz majd még boldogságod egy leendő babában, lesz kistesója a gyermeketeknek. Erőt kívánok a veszteséget elviselnetek.


Holnap megyek dokihoz, este meglesz a nagy bejelentés is. Szorítsatok!

2014. febr. 5. 19:20
 12/12 anonim ***** válasza:
20%

Nyilvan nem azert irtam le h sirjak... arra probaltam ezzel utalni h ha hirtelen nem is akarja meggyozhetoek h akarjak... sajnalom h szovegertelmezesi problemak vannak!

Kedves Kerdezo! Drukkolok h sikeruljon Nektek!

2014. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!