Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Tegnap derült ki hogy babát várok,de a párom még nem tud róla...

Szeretném neki elmondani de valami aranyos módon,ami nem túl sablonos.Ha valakinek van ötlete írjon!

Előre is nagyon köszönöm! :)


2013. szept. 14. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Én ugyan simán, semmi extra körítés nélkül mondtam el, de el tudom képzelni azt az aranyos szitut, hogy otthon vagytok, de bőszen lapozgatod a naptárt, sóhjtozol, majd megkérdezed tőle, hogy ki tud venni szabit 2014/X/X napra, mert kellene a segítsége. Biztos néz majd nagy kerek szemekkel, hogy mi a fenének ilyen korán tudni ezt. Ekkor elmondhatod, hogy elvileg akkor szülsz, és tök jó lenne, ha akkor ráérne:)
2013. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy hogy hívnák a gyerekét ha lenne, ő mond vmit utána mond neki hogy akkor xy nemsokára érkezik utána majd leesik neki
2013. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én vettem egy pár kiscipőt meg egy rugdalózót, baba magazint. Amikor hazaért, azt olvasgattam. Előttem meg kirakva a cipő és rugi. Nézett nagy szemekkel. :-)

Ez elég sablonos, de ettől tuti leesik neki.

Ez volt az elsőnél.

A másodiknál a leleteim maradtak az asztalon (bár ez csak véletlen volt).

A 3. babánál meg pont ő szólt, hogy terhes vagyok. Én nem is tudtam róla. AZt mondta, olyan anyaszagod van... :-)

Egy hét múlva már a teszt is kimutatta.

2013. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hasonlóképpen mondtam el, mint az első válaszoló írt. Kiszámoltam a szülés várható napját, majd megkérdeztem, hogy mit csinál az adott napon. Az értetlenségre pedig mondtam, hogy akkor bejön velem szülni. :)
2013. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Mindegyik nagyon aranyos.Az első és a kiscipős nagyon tetszik! :)

Ha van még ötlete valakinek írjon :)

2013. szept. 15. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!