Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még reménykedhetek hogy baba...

Még reménykedhetek hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
3 napja késik és valahogy érzem hogy más mint ha mensi lenne ebből . olyan érzésem volt mintha mindján megjönne de ez elmúlt a nemvárt napjára a mellem 2 x sére dagadttak . tegnap teszteltem reggel de negativ lett . ma még nem mertem tesztelni ... szerintetek lehet attól még terhes ?
2014. febr. 2. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de pár nap múlva ismételd meg a tesztet!
2014. febr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A melled a közelgő menstruáció miatt is megdagadhatott. Persze lehetsz terhes,de semmiképp sem éri meg evvel stresszelned magad, mert sajnos az nem változtat semmin. Várj még pár napot, ahogy az előttem író is javasolta, legalább 3-4-et, ráérsz akkor tesztelni,ha még addigra sem menstruálsz. Szorítok Neked és fel a fejjel, ha ezúttal nem jönne össze, biztosan majd sikerül máskor! Szép napot!
2014. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!