Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még?

Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Átlagosan 28 naposak a ciklusaim. Most viszont még nem jött meg..tegnap csináltam tesztet, ami negativ lett.. ma tartok a 34. napon.. mit gondoltok?

2014. jan. 29. 16:27
 1/8 FKKTorp ***** válasza:
Ha később volt petérésed, akkor lehet. Holnap után csinálj tesztet mindenképp, ha addi nem jön.
2014. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad, de reménykedni szabad. :) Tüneteid vannak? Holnap reggel csinálj megint tesztet reggel! Várom a fejleményeket, esetleg fotót a tesztről! :-)
2014. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán érzek semmit. A hasam van kicsit felfujódva pár napja már. Pont olyan, mint ha tele lennék levegővel, aztán mégse... más nem hiszem..ma volt egy pillanat amit nem tudtam hova tenni..nem igazán hányinger, csak mintha a torkomban lett volna valami..de nem tartott sokáig, pár perc.. Tehát nemtudom
2014. jan. 29. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát, 6 napos késésnél már ha nagyon halványan is, de ki kellett volna mutatni.
2014. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12 nap késés után lett halvány pozitív. Reménykedni mindig lehet :) Szurkolok neked kedves kérdező!
2014. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Még reménykedem, főleg mert igazán hasfájásom nincs...de azért félek az eredménytől.

Kedves 5-ös... és te végig bizakodtál? mikor csináltál tesztet, és hány naponta ismételgetted? :)

2014. jan. 29. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok :) Igen én végig reménykedtem :) Ilyen 9 db-os tesztet rendeltem az internetről, el is használtam mindet persze. Naponta vagy két naponta csinálgattam. Persze mindig elszomorodtam de azért reménykedtem:) Aztán az x-epil a 12. napon reggel nagyon halvány pozitív lett és azóta csak erősödik :) Neked is ezt kívánom. Írj majd, szurkolok. :)
2014. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi reggel tesztelek. remèlem nekem nem kell a 12.napig várni a 2 csikra :)
2014. jan. 29. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!