Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nem volt...

Lehetek terhes? Nem volt egyértelmű a doki és itthon kezdtem el gondolkodni az egészen.

Figyelt kérdés

Voltam dokinál,mert nem jött meg.Csinált uh-t,és azt mondta,hogy a tüsző nem durrant ki.

Ezen kívül mást nem mondott,csak hogy 3 hét múlva menjek vissza,meg adott képet az uh-ról.

Lehet,hogy azért nem mondott semmit,mert akár terhesség is lehet,csak még nem látszik? Vagy ez mitől lehet még?


2009. dec. 4. 19:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem jött meg a kép... próbáld még egyszer!
2009. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem jött meg a kép,de azóta sztem tárgytalan,mert csináltam egy tesztet és lett egy nagyon halvány csíkom,amit akár szellemcsíknak is lehet nézni.

Felhívtam a dokit és kérdeztem tőle,hogy teljesen kizárt,hogy baba van a dologban,vagy még az is lehet.

Azt mondta,hogy sejtette,de azért hívott vissza 3 hét múlva,hogy akkor már tuti legyen,meg tudja,hogy szívesen fogadjuk,így ráért volna a bejelentés...

Hát érdekes hozzáállása van,de akkor 90%,hogy jön a tesó!!!

Azért nagyon köszönöm neked,hogy megnézted volna!Már csak azon kell izgulni,hogy a két hólyag,amit láttam,ne két baba legyen:S

2009. dec. 7. 20:04
 23/26 anonim ***** válasza:

Az első oldalon válaszoltam neked, én is így jártam, bár engem 3 napra hívott vissza a pontocska után, és már 10 mm-s pzsákom volt. Utána jött ugyebár a 3 hét, aminek az első 1,5 hete borzalmas lassan telt, de utána jött a hányinger, és jó barátom lett a B6 vitamin is. Szóval csütin kellett volna visszamennem, mire kiderült, hogy keddig szabin van a doki. Na, mondom, nagyszerű. Na, tegnap odasorakoztam, fél 8-tól fél 11-ig vártam, majd bementem, és közölte a nővérke, hogy (amikor már levetkeztem) vendége jött a dokinak, úgyhogy öltözzek vissza és várjak. Na, szuper. Amikor szólt a doki, hogy mehetek, mondtam neki, hogy cserébe csak jót akarok hallani, ugyanis volt már febr-ban egy missedem. Megmutatta a monitort, és megkérdezte, hogy ez elég jó? 8+3 hetes vagyok, 19 mm-es a babócám, és egészséges. Mondta, hogy 12 hetesre menjek legközelebb. Az újabb 4 hét őrület, de nagyon szép képecskét láttam róla.

A 2 hólyagocskád necces, hogy nem-e 2 lakó, de még eltűnhet az egyik. Mármint hogy az nem bizti, hogy 2 babó lesz. Drukk neked, kitartás, és pihizz sokat.

2009. dec. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én vagyok, akinek a kép jött volna ;)

Nagyon drukkolok, hogy jöjjön a tesó!!! :)

Mi is tesóprojekten vagyunk, te is drukkolj kicsit nekem ;)


Írd meg, mi lett!!

E.

2009. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Bocs csajok,lehet,hogy stornó! Csináltam két tesztet,amiből az egyik nagyon.nagyon halvány,a másik csík lett kb. 8 perc után,de hamarosan eltűnt,ma meg neg. lett a clearblue.Már nem tom mi van,de ,egírom.

Utolsónak megy a drukk a tesó miatt!!!

2009. dec. 9. 12:56
 26/26 anonim ***** válasza:
MIkor volt az utolsó mensid, vagyis hány hetes terhes lehetsz (ha az vagy)? Lehet, hogy még túl korai és nem mutatja ki a teszt?
2009. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!