Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nem volt...

Lehetek terhes? Nem volt egyértelmű a doki és itthon kezdtem el gondolkodni az egészen.

Figyelt kérdés

Voltam dokinál,mert nem jött meg.Csinált uh-t,és azt mondta,hogy a tüsző nem durrant ki.

Ezen kívül mást nem mondott,csak hogy 3 hét múlva menjek vissza,meg adott képet az uh-ról.

Lehet,hogy azért nem mondott semmit,mert akár terhesség is lehet,csak még nem látszik? Vagy ez mitől lehet még?


2009. dec. 4. 19:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, javítsatok ki ha tévedek, de akkor nem volt ovuláció, ezért nem durrant ki a tüsző.

Bár...

Mi látszik az uhn? Nekem mikor nem volt biztos, hogy babó, vagy nem, akkor annyit mondott, ha terhes, akkor ez az, de ez még bármi lehet.

2009. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem durrant ki a tüsző, akkor nem szabadult ki petesejt, vagyis nem lehetett megtermékenyítés.
2009. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Akkor ez tuti? Köszönöm!!!
2009. dec. 4. 21:13
 4/26 anonim ***** válasza:
63%
Én amikor voltam dokinál, (+ teszttel) azt mondta, hogy lát egy tüszőt a petefészekben. Na, mondom, most mi van? Hogy kerül oda, mikor terhes vagyok. Ja, és ezen kívül semmit nem látott. 3 nap múlva hívott vissza, és már 10 mm-es petezsák+szikhólyag volt. Szóval az a valami, amit látott, valószínű a sárgatest volt. Hogy miért írta tüszőnek, nem tudom. De akkor még az volt a papíron, hogy terhesség nem bizonyított, 3 nap múlva meg az, hogy bizonyított terhesség. Hátha neked is ezt látta, csak nem mer mondani semmit. Csináltál tesztet? Ja, és valószínű, azért hívott 3 hét múlva, mert ha mégis baba, akkor már tuti lesz szívhang is. Ha nem, akkor meg mensi+2 hét, és hátha a köv. pé-dre kíváncsi. Nem tudok okosabbat.
2009. dec. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor,ha csinálok tesztet,az biztosat fog mondani?
2009. dec. 5. 08:39
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A teszt hamarabb mutatja ki mint ahogy uh-on látni.
2009. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem lennél terhes, nem adott volna képet, mert akkor annak semmi értelme nem lenne. Szóval szerintem baba van. De miért nem kérdeztél rá konkrétan? Engem azért érdekelt volna, ha engem vizsgálhat...
2009. dec. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Azért nem kérdeztem rá,mert a teszt 2 hete neg. volt és gondoltam mondaná,ha így lenne.Itthon kezdtem el kombinálni. Annyit mondott,hogy a tüsző úgy van,ahogy és nem lát okot,hogy miért nem jött meg.

Lehet,hogy csak sejti,mert még nem látszik baba,csak nem akart bizonytalant mondani?Ezért rendelhetett vissza?

2009. dec. 5. 17:05
 9/26 A kérdező kommentje:
Az uh-n az látszik,hogy egy nagy fekete folt,abban egymás mellet két hólyagszerű vmi.Ez a tüsző?Vagy mi a csuda?
2009. dec. 5. 17:07
 10/26 A kérdező kommentje:
Ja,azt mondta a képre,hogy vigyem magammal legközelebb...
2009. dec. 5. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!