Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nem volt...

Lehetek terhes? Nem volt egyértelmű a doki és itthon kezdtem el gondolkodni az egészen.

Figyelt kérdés

Voltam dokinál,mert nem jött meg.Csinált uh-t,és azt mondta,hogy a tüsző nem durrant ki.

Ezen kívül mást nem mondott,csak hogy 3 hét múlva menjek vissza,meg adott képet az uh-ról.

Lehet,hogy azért nem mondott semmit,mert akár terhesség is lehet,csak még nem látszik? Vagy ez mitől lehet még?


2009. dec. 4. 19:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
nem tudnád feltenni a képet
2009. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs,hogyan kell feltenni a netre,ha lefényképezem...:S
2009. dec. 6. 19:25
 13/26 anonim ***** válasza:
46%
Küldd el nekem priviben, hátha segíthetek.
2009. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy közbeszólok, de szerintem az orvosoddal beszéld ezt meg, mert itt bárki mondhat bármit, csakis egy igazi nőgyógyász tudja, hogy mi van veled, mi van az uh képen.

Az pedig a legrosszabb, ha esetleg bebeszélik neked, hogy terhes vagy, aztán meg kiderül, hogy tüszőrepedésed sem volt...

2009. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Az hogy látott egy meg nem repedt tüszőt nem jelenti hogy nem volt érett petesejted a hónapban!

Nekem a terhességemmel egyidőben 3 érésnek indult tüsző volt a bal petefészkemen (szerencsére azok nem szabadultak ki akkor, mert akkor most 4 es ikreket várnék :)) na jó ez csak poén) de egy viszont megtermékenyült és baba lett.

Egyébként meg rengetegszer előfordul hogy az orvosok nem veszik a "fáradtságot" arra se h elmondják mi van, vagy mi lehet, hanem úgy vannak vele, hogy kérdezd meg ha meg nem kérdezed, így jártál...majd szól legközelebb ha tuti ott a baba...Aztán az ember lánya hazamegy a vizsgálatról és akkor kezd el filózni rajta hogy most akkor mi is van??

2009. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nem megrepedt tüszőről van szó, amit cisztának is hívnak egyébként. Nem szokott különösebb gond lenni vele, következő mensivel távozik a szervezetből. Egy tüszőrepesztő szurival (choragon) meg lehetett volna oldani a dolgot,de ahogy az előző válaszoló is írja, a dokik nagyon nem veszik a fáradságot,h elmagyarázzanak akármit is, csak állandóan sietnek,h minél több beteget tudjanak fogadni a rendelőjükbe és így több pénzük legyen. Előző dokimnál fordult elő,hogy egy időpontra 4 beteg be volt írva. 6 órára mentünk 4-en. Kb este 9-kor szabadultam. Gusztustalan. Én is így jártam folyamatosan, ahogy Te. Nem magyarázott el semmit, mindennek a Net-en néztem utána. Szóval sajnos azt kell mondanom,h itt nem lehet terhességről beszélni, hisz nem történt meg maga az ovuláció. Legközelebb végig kéne UH-ozni a ciklusodat és ha a tüszők mérete eléri a 18-20 mm-t, akkor beadatni egy tüszőrepesztő szurit. Sok mindenkinek segítettek már ezek a szurik! Többek között nekem is!:-)

20 hetes km.

2009. dec. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik barátnőmnek is ugyan ez van. Megkérdezte a doki tőle, hogy nem marad e ki 1 mensije mert meg van vastagodva a méh nyálka hártyája. Volt UH neki is ugyan ez a sötét folt volt. Nem mondott semmit a doki. Volt lent nálam, mondtam neki csináljon tesztet az a biztos, lebattyogtunk a patikába, vettünk tesztet és negatív lett neki. Kicsit szomorúak lettünk mert már szeretne babát. Szerintem csinálj tesztet és menj vissza a dokihoz, ha pozitív akkor azért ha negatív akkor meg azért, mert ne ez normális, hogy ott van az a sötét folt, kitudja mi az... Minél előbb felfedezik és kezelik annál jobb!

2009. dec. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem meg nem érett petéről van szó.Azért rendeli vissza, hogy a változást láthassa.

A dokik szórakozottak,azt hiszik, a páciens tud mindent.

Annak idején összeírtam a kérdéseimet, listával mentem.

Muszáj volt, mert, ha rám néztek a nevemet is elfelejtettem.

2009. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

sajnos én is jártam már így:(

nem jött meg elmentem, és én is kaptam képet, és nekem annyit mondott, hogy van ott valami "folt"

hát ez meg milyen orvosi válasz???? kérdeztem terhes vagyoK?

hát ezt nem tudja megállapítani van ott valami de nem tudja megmondani, hogy mi az. egy "folt".

hát szép és mentem haza a páromhoz várta már a jó hírt, és közöltem vele: "drágám van egy foltunk"

és még velem izélt, hogy mi az hogy folt miért nem kérdeztem rá. mondtam neki, hogy megettem de nem tudott a doki mit mondani. másnapra küldött vérvételre

az negatív lett. pár napra elmentem egy másik dokihoz hátha az már nem csak ennyit mond, de ő meg már semmit nem látott és utána meg is jött jó erősen.

én ezt azóta úgy fogtam fel, hogy volt egy babám, de papíron senki nem írt semmit. annyi, hogy terhesség nem látható. de akkor mi volt az a "folt", ami erős vérzéssel távozott?? erre senki nem mondott nekem semmit.

azóta is próbálkozunk a babával.


szóval csináltál tesztet????

és ne hagyd magad!!!!!!! ezeknek mindegy, ők annyit láttak már nem érdekli őket, hogy egy nő aki babát szeretne...

sok szerencsét írd majd meg hogy mi volt!!!!

2009. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

21:14-nek küldöm a privit!

A töbieknek is nagyon köszönöm a válaszát.Ahogy az egyik válaszoló írta,nem lettem okosabb,de kiváncsi volatm a véleményekre,mert a dokiig van három hetem...

Csalódott nem leszek egyik eredménytől sem,mert nem terveztünk még egyenlőre babát,de van egy másfél éves kisfiam,és azért szeretnénk majd neki tesót.Tehát az sem lenne baj,ha esetleg mégis babóca lesz.

Mégegyszer köszi mindenkinek!!!

2009. dec. 7. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!