Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba lehet? Akinek van ilyesmi...

Baba lehet? Akinek van ilyesmi tapasztalata, kérem ossza meg velem.

Figyelt kérdés
Január 11-én napra pontosan Megjött a menstruációm.Fájt,ahogy mindig előtte a mellem,de amint Megjött elmúlt.Ami furcsa volt,hogy csak 2 napig tartott,azután pedig 3 napig barnás csipp-cseppek csak.A peteérésemnek tegnapra,mára van az ideje.De viszont a melleim,illetve inkább csak a mellbimbómhoz már 4-5 napja nem lehet hozzáérni,annyira fájnak.Szedem a femibion 800 vitamint.Peteéréskor,illetve inkább előtte fájhat így a mell,vagy a vitamintól?Tehát a lényeg,hogy mikor Megjött,elmúlt a mellfájdalom,de rá egy hétre újra kezdte.Régóta szeretnénk babát,kaáliba járok,most mennék februárban laparra.Volt valaki így?

2014. jan. 26. 17:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nekem is negativ lett :( de nekem megfog rám jönni, de neked azért szoritok :) legyen babod :))

te pedigb a tesztete ismételed majd meg

2014. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom😞 és köszönöm.Neked is mielőbbi pozitív élményt kívánok.
2014. jan. 31. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!