Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs tesztet reggel...

Az ovulációs tesztet reggel érdemes használni? Hogy használjam hogy biztos legyen? Érdemes egyáltalán használni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a peteerest akarod vele nezni akkor deutan 5-7 kozott kell hasznalni a tesztet, reggel nem jo. Ugyanis a szervezetben az lh hormon adigra gyulik fel, es mutstja meg a masnapi peteerest.


De ha terhesseget akarsz vele nezni a honap vegen (elobb kimutatja) akkor reggel kell nezned elso pisibol, es egymest kovetoen 5 -6 napon keresztul es erosodnie kell a csiknak.(Itt mar hcg hormont nezel vele) En is ovutesztel neztem peteeres utan a 11. naptol hogy alakul -e valami. Es most 23 hetes vagyok.

Sok szerencset a teszteleshez!

2008. júl. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

Jó egészséget mindkettőtöknek!

2008. júl. 18. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes használni a tesztet és szerintem is az esti órák a legjobbak, mert én is így csináltam.
2008. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!