Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés szoptatás mellett?...

Teherbeesés szoptatás mellett? Kiknek sikerült?

Figyelt kérdés

Lassan már tervezzük a kistesót, de a nőgyógyászom azt mondta, nagyon kicsi az esélye a teherbeesésnek amíg szoptatok.


Még csak 9 hónapos a babám, még legalább fél-egy évig tervezem a szoptatást, utána amíg elapad a tejem és beáll a ciklus az is jópár hónap. Ezek szerint még legalább 2-3 év mire jönni fog a kistesó.


Kicsit elkeseredtem, mert kis korkülönbséget terveztünk. És én még azt hittem a második már könnyebben fog összejönni. :-( Kiknek jött össze szoptatás alatt?


(Tejet elapasztani, gyógyszert szedni rá egyenlőre nem akarok.)


A ciklusom rendszeres, bár 1 hétten kitolódott. A nődokim szerint ez még nem jelenti, hogy peteérésem is van.



2014. jan. 21. 10:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a fiam 15 hós és 4. hónapja vagyunk vele hogy jöhet a kistesó, mégsem jön...

lh tesztet én is csináltam, jelzett, az ismert nyák és ovu fájdalom is volt, tehát feltételeztem van peteérésem, mégse jön össze, ezért most az utolsó mensi óta nem érdekel, tényleg. amúgy is elvagyok még vele, majd ő is jön akkor amikor akarmi is kis korklönbséget akartunk de már ez sem érdekel, ami megvan írva úgyis az lesz.

elapasztani ezért nem szeretném a tejem, szeretném ha a fiam magától érne meg rá. mindennek eljön az ideje :-)

2014. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!