Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így lehetek terhes szoptatás...

Így lehetek terhes szoptatás mellett?

Figyelt kérdés
Csak anyatejes a babám.Kb a 7. héten voltunk együtt de nem védekeztünk,csak a megszakításos módszerrel.Azóta meg óvszerrel.Mos 17hetes a kicsink és beparáztam mivan ha terhes vagyok? Kb. 10hetes lenne a magzat,de ilyenkor még nem érezni ha mozog ugye? Csak mert 1hete talán fura mozgolódást érzek a pocakomban többször is.Lehet bebeszélem magamnak,a gyomrom se a legjobb egy ideje,szinte minden nap f*sok.Más gondom nincs,csak,h.kivagyok tőle,mivan ha becsúszot?? Nem lehetek ekkora szerencsétlenség.Elkébzelem,h.pozitív lesz a teszt és sírva fakadok.Nem akartuk ilyen gyorsan a tesót. :-(Még nem jött meg a menzeszem,de az is korai lenne mép 4hónap után,nem?
2013. nov. 22. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
tesztet csibáltál?esély van rá.Ha nem teszteltél csinálj egyet és megnyugszol.
2013. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugodtan tesztet hogy megnyugodjál de kicsi az esély hogy terhes legyél.Ha megszakítással is de védekeztetek.Ameddig 3 óránként szopik a babád elég jól véd a szoptatási hormon.A dokim azt mondta hogy fél évig ha 3 óránként szopik és csak azt eszik akkor kicsi az esély a teherbeesésre de VÉDEKEZZÜNK mert becsúszhat.A mocorgást amit érzel ilyet én is szoktam érezni.Mi is védekezünk mégis néha olyan rúgkapálást érzek hogy már 2 tesztet is vettem pedig megjött rendesen.
2013. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok : Az hogy mikor jön meg változó.Az egyik babámnál 3 hónapos kórban jött meg a másiknál 8 hónapos korban és a harmadikra nem emlékszem,szintén 7-8 hónapos kórban.
2013. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma megyek tesztet venni.Én úgy érzem mintha bugyborékolna bent valami,de a beleim is mocorognak hallhatóan.Talán azért érzem.Bele se akarok gondolni.Ha terhes lettem,lassan majd nem is cipelhetem a picit,nagy pocakkal meg... :'(
2013. nov. 23. 09:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ird meg mi az eredmény.
2013. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok :) Ez a bugyborékoló kaparászós érzés nem egyedi.Nem is akartam senkinek mondani hogy szülés után is néha érzek olyan magzatmozgás félét.Gondoltam hülyének néznének.Pedig közel 2 éves a gyermekem.De időközönként előjön az érzés.Én is kíváncsi vagyok az eredményre!
2013. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na,megnyugodtam.Negatív lett. :-)
2013. nov. 23. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök,de vigyázzatok mert én a második babámmal így lettem terhes:Szülés után 8 hónappal elmentem a dokihoz hogy még mindig nem jött meg szülés óta és hogy szeretnék valami gyógyszert felíratni.Megvizsgált és mondta hogy kb 6 hetes terhes lehetek.Ott a petezsák.Így született a kis tesó!Ja és sűrűn szoptattam rengeteg tejem volt.
2013. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vigyázunk mert nem akarunk még tesót. :-)
2013. nov. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!