Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt Hsg és Laporoszkóp...

Akinek volt Hsg és Laporoszkóp műtét . A menstruációja rendben és nem találtak a műtét során sem semmi elzáródást azoknak mikor sikerült a baba? A férjem is egészséges.

Figyelt kérdés
Hsg,Laporoszkópia,

2014. jan. 20. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly márciusban volt hsg, de röntgenes. Szerencsére nem volt semmi elzáródás, most vagyok 19 hetes kismama! Mi aktívan próbálkoztunk, és szintén nagyon jó eredményeink voltak, de csak szeptember végén fogan meg a kifiúnk. Sok sikert!
2014. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !Mi is nagyon reménykedünk :)
2014. jan. 20. 19:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó egészséget neked :)
2014. jan. 20. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi, nektek is!
2014. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
előtte mennyi ideig próbálkoztatok?
2014. jan. 21. 09:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavalyelőtt februártól, tehát egy évvel a hsg előttől. Szóval nagy lutri, hogy mikor sikerül, pedig tényleg már csak azért mentem el a hsg-re, mert mindent rendben találtak, mégsem jött a baba. Úgyhogy kitartás!
2014. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!